Ta śliczna dziewczyna chwali się MONOBRWIĄ! (Tak gęstego owłosienia nad oczami jeszcze nie widziałaś)

12 Września 2017

Jej brwi tworzą jedną wielką całość. Ładnie wyglądają?

monobrew

Po latach wszechobecnej sztuczności naturalność wraca do łask. Dotyczy to niemal wszystkich dziedzin naszego życia. Wyglądu również. Coraz więcej kobiet rezygnuje z farbowania włosów, depilacji ciała czy makijażu. Nasza bohaterka poszła o krok dalej i przestała regulować naturalnie gęste brwi. Mało tego - robi wszystko, żeby było ich jeszcze więcej.

Sophia Hadjipanteli na co dzień studiuje marketing na jednej z amerykańskich uczelni. Po godzinach pozuje do zdjęć i… prowokuje na Instagramie. Tak przynajmniej twierdzą jej krytycy, a tych niestety nie brakuje. Ich zdaniem 21-latka ma nad oczami „busz” i koniecznie powinna coś z tym zrobić. Jej brwi są nie tylko krzaczaste, ale na dodatek łączą się nad nosem i tworzą jedną całość.

Studentka nic sobie z tego nie robi i uparcie promuje „Unibrow Movement”, czyli ruch promujący monobrwi (zrośnięte ze sobą).

Zobacz również: One odważyły się na DEPILACJĘ NOSA! Nie uwierzysz, co przykleiło się do wosku...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-14 15:38:10

jak Frida Kahlo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 20:25:03

Jap..erdole TRAGEDIA ! Jak ona może się tym chwalić, na jej miejscu już dawno bym się tego pozbyła. Wolałabym nie mieć brwi wcale niż mieć taki busz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 10:02:43

pewnie wszyscy będą ją tu hejtować, ale ja mam nadzieję, ze w przyszłości kobiety nie będą musiały się poddawać temu terrorowi piękna i nie będą musiały się depilować. Masz zrośnięte brwi? super. Masz owłosione nogi, pępek czy twarz? super. Niestety póki co nie zapowiada się na taką rewolucję w podejściu do ciała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 11:59:03

Ludzie od zawsze chcieli wyglądać atrakcyjnie i w większości przypadków łączyło się to z depilacją. Już starożytni się depilowali. Pasta cukrowa czy nitkowanie to metody znane od tysięcy lat tak i jak golarki - tylko wtedy były o wiele bardziej prymitywne. Wątpliwe jest to że wrócimy do czasów ludzi pierwotnych i zaprzestaniemy usuwania owłosienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 15:29:46

Jest różnica między terrorem depilowania i zaniedbaniem. Np nie musisz golić się na zero na dole ale można choć przyciąć żeby się nie wcinaly w rozporek :D Tak jak ogolone pachy pomagają w utrzymaniu higieny. Nie zastąpią mycia ale sporo ułatwiają. Nie uważam ze powinna je wydepilować ale choć lekko podskubac raz na jakiś czas bo wyglada na zaniedbaną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1