HIT INTERNETU: W bieliźnie wyszczuplającej wygląda dobrze. A jak prezentuje się bez niej?

19 Lutego 2017

Sprawdź, jak wygląda w zwykłych majtkach. To porównanie robi furorę w Internecie.

selfloveliv

Sztuczne rzęsy, plastikowe paznokcie, doczepione włosy, nienaturalna opalenizna… Wizualny fałsz otacza nas ze wszystkich stron. Nie powinno dziwić, że mężczyźni nie wiedzą już, jak prezentuje się prawdziwa kobieta i przeżywają ogromną traumę, kiedy pokażemy im się bez tych wszystkich ulepszaczy. Nasza oficjalna wersja ma coraz mniej wspólnego z rzeczywistością.

Efekt? Okłamujemy siebie i innych. Wzajemnie utwierdzamy się w przekonaniu, że inaczej przecież się nie da. Jeśli chcesz być lubiana, szanowana i podziwiana, to musisz przejść gruntowny tuning. Tylko nielicznym z nas udaje się przeciwstawić presji wyglądania idealnie zawsze i wszędzie.

Ona jest jedną z nich i ma dla nas bardzo ważne przesłanie.

Zobacz również: Blogerka wylicza, dlaczego lepiej być DUŻĄ kobietą (Szczupłym się to nie spodoba...)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

topika
(Ocena: 5)
2017-02-23 00:56:59

jesli genetycznie mamy tendencję do brzucha, to nic nie pomoze. Sama wielokrotnie chudłam, dieta i cwiczenia na brzuch i trenerzy byli zaskoczeni, ze wszedzie chudłam, biodra do niemozliwosci, a brzuch zostawał, mniejszy,ale proporcje były te same... w końcu spróbowałam iqacai i sukces, nawet brzusio zniknął

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karina
(Ocena: 5)
2017-02-19 21:43:43

Zamiast wkładać takie galoty lepiej wziąć się za siebie. Ruszyć tyłek, siłownia, basen, spacerty, bieganie. Sposobów jest milion. DOdatkowo iqacai i będzie się wyglądać jak człowiek a nie jak mops.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Martma
(Ocena: 3)
2017-02-19 19:23:53

Z jednej strony fit kobiety promujące zdrowy styl życia, a z drugiej te "niedoskonałe", które radzą pokochać siebie i swoje wady, bo przecież "jesteście piękne". Guzik prawda! Ja stoję murem za tymi pierwszymi, które mówią "rusz tyłek z kanapy i przestań narzekać przed lustrem, że wyglądasz jak baleron". Jeśli uważasz że wyglądasz źle stojąc przed lustrem to zaakceptowanie siebie jest niemożliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sonia
(Ocena: 5)
2017-02-19 15:59:21

Brawa dla niej, za to że w świecie pełnym zawiści i pogoni za niesprecyzowanymi ideałami potrafi być sobą. Szacun za pokonanie chorób, niech tak trzyma cokolwiek ludzie powiedzą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1