7 sposobów na SEXY-TATUAŻ❣

02 Czerwca 2017

Oczywiście w rozmiarze mini.

małe tatuaże

Zwolennicy tatuaży dzielą się na dwie grupy. Jedni uważają, że jeśli ozdabiać swoje ciało to w sposób wręcz ostentacyjny. W tym celu pokrywają wzorami i napisami ogromne przestrzenie na swoim ciele – zazwyczaj ręce i plecy, ale nie brakuje i takich osób, które tatuują sobie niemal całe nogi, a nawet twarz.

Do drugiej grupy zaliczają się natomiast przedstawicielki płci pięknej, które uważają, że nawet mikro-wzorek ma sens i może wyrażać jakieś ważne dla nich przesłanie. Do tego takie maleńkie tatuaże prezentują się przecież wyjątkowo seksownie. Dowody? Proszę bardzo.

Wybrałyśmy z Pinteresta 7 inspirujących zdjęć. Wszystkie przedstawiają sexy-tatuaże w rozmiarze mini, ale każdy wzór znajduje się na innej części ciała.

Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-04 14:22:21

Łatwy sposób na dorobienie pieniędzy na wypełnianiu ankiet :) http://swpanel.pl/rejestracja?ref=184083

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-06-02 09:00:09

Tatuaż, to ma być tatuaż, a nie ledwo widoczna kropka w kształcie serduszka. Nie wierzę, że są tatuatorzy, którzy poświęcili igłę na takie małe gówno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 10:55:15

To twoja opinia. Tatuaż ma się przede wszystkim podobać właścicielowi, wyobraź sobie że dla niektórych gównem może być ogromny kolorowy bohomaz zasłaniający połowę ciała, a takie delikatne kobiece wzorki mogą się podobać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1