Blogerka pokazała, jak wyglądają jej pośladki, kiedy nie pozuje do zdjęcia. Tego się nie spodziewasz!

03 Sierpnia 2017

„Instagram kontra rzeczywistość” - podpisała popularna 20-latka.

Sara Puhto

O pośladkach Marity Surmy dyskutuje dziś cała Polska. Wszystko za sprawą niefortunnej fotografii, która ma poddawać w wątpliwość apetyczne kształty popularnej blogerki. Deynn broni się, twierdząc że nigdy nie retuszowała swoich pośladków i „nie wypina się pod publikę”. Zanim jednak ktokolwiek zarzuci jej oszustwo - powinien zobaczyć zdjęcia jej koleżanki po fachu.

Sara Puhto nie czekała na atak ze strony mediów czy antyfanów. Zdemaskowała się sama. 20-letnia blogerka ujawniła właśnie, czym różni się jej prawdziwa figura od tego, co widujemy na Instagramie. Okazuje się, że idealna brunetka z Internetu zazwyczaj wygląda o wiele gorzej. I wcale jej to nie martwi.

Czy w przypadku Deynn zadziałał ten sam mechanizm?

Zobacz również: Tak wyglądają pośladki Deynn BEZ RETUSZU! (Zaskoczenie?)

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 23:21:36

No i spoko, to się da oglądać, ale reszta? Kobiece ciało bez retuszu to jedno, a fotografowanie na siłę brzydkich karyn to zupełnie co innego. Taki fetysz tumblerowych feministek, festiwal brzydoty. Uwielbiam zdjęcia bez retuszu. Tych obrobionych wprost nie znoszę, a mam do tego oko, jako że sam siedzę w Photoshopie od kilkunastu lat. Ale nie o tym. Skąd ta moda na TURPIZM? Internetowe feministki chcą pokazać, że photoshop kłamie, ok, wiemy. Niech więc pokażą ładne modelki bez photoshopa, a nie niezadbane, opasłe, szorstkie karyny. Ideałów piękna nie zmienicie, chocbyście tę propagandę vice'owską forsowały na wszystkich frontach świata, choć i tak wiadomo, że forsujecie ją tylko w białych klasach średnich i wyższych, bo nigdzie więcej nie znajdziecie soyboyów którzy by na to przyklaskiwali. Cóż, brakuje tylko jeszcze plam ze wszelkich możliwych wydzielin i kudłów pod pachami i spod majtek, bo każda szanująca się posfeministka z tumblera takie hoduje wiedziona feministycznym imperatywem. Jesteście totalną degrengoladą, stanowicie zamach na resztki estetyki, postmodernizm was wyrzygał a wy rzygacie swoją zgnilizną dalej. Kulturowy marksizm, marsz przez instytucje, ANTYKULTURA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
malwa
(Ocena: 5)
2017-08-20 16:12:53

Nie rozumiem tej mody na porównywanie zdjęć pozowanych i nie. Przecież konta na portalach społecznościowych to takie nasze wirtualne albumy, więc jest oczywiste, że ktoś chce sie na nich jak najlepiej prezentować. Sama też zrobiłam kurs na eduwebie z photoshopa i obrabiam fotki przed wrzuceniem je do sieci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kalina
(Ocena: 5)
2017-08-07 09:16:45

to jest calkowicie normalne, nawet te, ktore nie robia z siebie fit to pozuja do zdjec tak, aby wyjsc korzystnie. Robie tak ja, robisz Ty i robi ta i tamta :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 13:47:55

Przecież to oczywiste, że to co jest na zdjęciach nie wygląda tak samo jak w rzeczywistości. Żeby wyglądać jak te "idealne" kobiety z instagrama wystarczy mieć przeciętną figurę, umieć dobrze pozować i umieć przerabiać zdjęcia. Nic trudnego. Sama mogłabym zostać instagramową idealną blogerką, chociaż w ogóle nie ćwiczę, nie patrzę na to co jem i moja figura jest przeciętna, ale nie zrobię tego, bo nie mam zamiaru sprzedawać swojego ciała w internecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
serolubna
(Ocena: 5)
2017-08-03 13:28:28

mam wrażenie, że teraz laski zbijają karierę na tym, a nie samych zdjęciach figury. no cóż, zamiast się przyznawać że są grubsze niż tam to niech sobie kupią iqgreen i schudną. a później chudsze robią zdjęcia i ich nie podrasowują!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 13:40:59

WON Z TYM SPAMEM!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 10:35:50

Kolejna attention whore, pomijając już tyłek ma okropne duże uda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 09:27:29

Nawet przy wypięciu ma dość płaskie dupsko więc w jej przypadku nawet "magia instagrama" i pozy niewiele dają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 09:56:40

To samo pomyślałam. Ja taką figurę jak ona mam bez ćwiczeń, a i tak stwierdzam, że można by było nad sobą popracować...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz