Rewolucyjny zabieg Body Contouring już w Polsce!

14 Grudnia 2012

Jest to obecnie najbardziej naturalna metoda usuwania tkanki tłuszczowej - modelowanie ciała bez skalpela.

sylwetka

 

Jaka jest recepta na pięknie wyrzeźbione ciało? Wsparciem w dążeniu do idealnych kształtów jest medycyna estetyczna. Polska niedawno dołączyła do krajów, w których jest dostępny nowy zabieg – Body Contouring. Prekursorem tej metody w naszym kraju jest dr Robert Chmielewski, znany i ceniony chirurg, właściciel kliniki medycyny estetycznej Rclinic.

Woda, która… modeluje

Body Contouring to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością w krajach zachodnich. Na czym polega jego fenomen? Nowoczesna medycyna estetyczna, dzięki takim urządzeniom jak Body Jet Evo i metodzie Aqua Shape, umożliwia precyzyjną plastykę ciała bez ingerencji skalpela. Body Contouring jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ pozwala na podkreślenie linii mięśni i naturalnych kształtów. W krajach zachodnich, w których zabieg jest już oferowany od kilku lat, pacjentki najchętniej modelują takie części ciała jak brzuch, talia, plecy, uda i pośladki. Mężczyźni mogą uwydatnić zarys swoich mięśni m.in. na brzuchu czy rękach. Body Contouring opiera się na działaniu strumienia wody, który poprzez cienką kaniulę wprowadzany jest pod skórę, a następnie wymywa tkankę tłuszczową. Największą zaletą Body Countouringu jest trwałość osiągniętego efektu.

- Przyszłość medycyny estetycznej to zabiegi jak najbardziej naturalne i nieinwazyjne. Te, które proponujemy naszym pacjentom, mają w coraz większym stopniu bazować na zbliżonych naturze i tolerowanych przez ludzki organizm składnikach. Terapie odchudzające i modelujące ciało, przeprowadzane przy użyciu Body Jet Evo, są precyzyjne i znacząco zmniejszają dyskomfort pacjentów po zabiegu. Aqua Shape jest zabiegem typu walk-in-walk-out. Pacjent jest poddawany jedynie miejscowemu znieczuleniu, a okres rekonwalescencji trwa około tygodnia – tłumaczy Robert Chmielewski.

Nowatorski zabieg modelujący ciało, uwydatniający naturalne kształty oraz mięśnie, jest dostępny w znajdującej się na warszawskim Powiślu klinice Rclinic. Pacjenci mogą również korzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii plastycznej, laryngologii rekonstrukcyjnej i estetycznej, laseroterapii, dietetyki oraz nowoczesnych metod modelowania twarzy i ciała.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz