Ratunek dla obtartych stóp

27 Maja 2009

Nierozchodzone buty na początku noszenia często obcierają pięty lub palce stóp. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Ratunek dla obtartych stóp

Z chwilą nadejścia słonecznych dni, z szafy są błyskawicznie wyciągane ukochane, letnie pantofle. Początek lata otwiera równocześnie sezon „wypraw” do sklepów po nowe szpilki czy klapeczki. Niestety, nierozchodzone buty na początku noszenia często obcierają pięty lub palce stóp. Dla wszystkich wytrwałych kobiet, które niezrażone niewygodą, nie rezygnują z dopiero zakupionych butów, Paul Hartmann przygotował nowe plastry DermaPlast Hydro, doskonale opatrujące odciski, pęcherze i otarcia.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Otarcia naskórka, obtarcia pięt, pęcherze na stopach to niedogodności, z którymi zmagamy się przez cały rok, a szczególnie wiosną. Radość z nowych, pięknych butów często mija już po pierwszych godzinach noszenia. Na opatrzenie nieprzyjemnych otarć stóp Paul Hartmann opracował nową gamę plastrów, które szybko zabezpieczają okaleczony naskórek i przyspieszają proces gojenia ran.

DermaPlast Hydro zawierają miękką warstwą hydrokoloidową, która nie tylko zmniejsza ból i osłabia ucisk, ale także wchłania wysięk, stwarzając wilgotne środowisko – korzystne dla gojenia się rany. Osoby, których częstą dolegliwością są bolesne pęcherze i odciski, docenią fakt, że plaster opatrzony jest estetyczną, dyskretną folią zewnętrzną niedopuszczającą do przenikania wody, brudu czy bakterii. Dodatkowo plaster może pozostać na ranie aż do czterech dni!

Płaskie, lekkie opakowanie całej gamy plastrów zostało dopasowane do kształtu damskiej torebki, dzięki czemu, w razie pojawienia się obtarcia, mogą być natychmiast użyte. Spośród najnowszej serii plastrów na szczególną uwagę zasługują te do cięcia na dowolny rozmiar, dostępne w zestawie z nożyczkami. Można je dopasować do miejsca i wielkości rany.

DermaPlast Hydro to plastry o unikalnym systemie HYDRO COMFORT, który został opracowany specjalnie do opatrywania pęcherzy, odcisków czy otarć. Zastosowana w nich warstwa hydrokoloidowa wchłania wydzielinę z rany, łagodzi ból i chroni przed uciskiem. Specjalna folia optymalnie osłania ranę, chroniąc ja przed brudem, bakteriami i wodą, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Plastry na pęcherze na piętach

Ilość: 6 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 7, 6 cm x 4, 5 cm

Cena: 15, 80 zł

Plastry na pęcherze na palcach stóp

Ilość: 7 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 7 cm x 2, 2 cm ( 4x); 6 cm x 1, 8 cm (3x)

Cena: 11, 60 zł

Plastry na odciski, bez kwasu salicylowego

Ilość: 8 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 6 cm x 1, 8 cm

Cena: 11, 90 zł

Plastry hydrokoloidowe do cięcia na dowolny rozmiar – pasują do każdej wielkości rany

Ilość: 3 sztuki w opakowaniu + nożyczki w zestawie

Rozmiar: 6, 5 cm x 9, 5 cm

Cena: 19 zł

Zobacz także:

Sposoby na niewygodne buty

Jak dostosować kształt buta do kształtu naszej stopy, tak aby o otarciach i podrażnieniach nie mogło być mowy?

Porada kosmetyczki: Wiosenny pedicure

Informacje od A do Z o tym, jak w domowym zaciszu samodzielnie zrobić rewelacyjny pedicure na lato.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (68)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-19 21:16:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] i ja [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc myślałam że napiszą coś o domowych sposobach ;) otóz to! :/ no ja tez a tu tylko kolejna reklama na papilocie :/ tez tak pomyslalam xD No, ja też. również przyłączam się do tego - myślałam, że zaproponują domowe sposoby, albo chociażby w sytuacjach, kiedy nogi są tak obtarte, a zwykłe plastry nie dają efektów. nie mówię tu o tych wyżej przedstawionych... podpisuję się pod tym .;] ja również. wydłużajcie dalej :D może się ktoś przejmie ^^ no dobra. pobijmy rekord w wydłuzaniu to może rzeczywiście dadzą artykuł na temat domowych sposobów;) więc ja też sie dołącze :) zgadzam sie z tym co było mówione wcześniej :) ja rowniez, mialam miesiac temu straszne obtarcia i teraz mam bzydka twarda i ciemna skorke ;/ skoro wszyscy to ja tez ;)).[/quote] Też się dołączam;)[/quote] ehh mnie ciagle kazdy but obciera co robic :((( to jest naprawde spory problem a nie stety na skorzane mni nie stac :([/quote] tiruriru dołączam sie dziewczęta ;) ^^ domowe sposoby prosimy!!!!!!!!!![/quote] Żeby mieć taki plasterek trzeba iść i go kupić...a jak iść skoro stópki obtarte i bolą xD Dlatego domowe metody są jak bardziej na miejscu... dlatego postanowiłam się dołączyć ^^[/quote] no..to ja też się dołączam! ;) czasem tak stopy pieką że iść się nie da! ;P[/quote] Papilot prawie zawsze tak robi - daje nagłówek który nas interesuje, mamy chyba wszystkie nadzieje że to domowe sposoby będą, a tu oczywiście reklama! Wszędzie na papilocie już są reklamy...[/quote] Bo ja chcę domowe sposoby !!!!! [/quote] i ja też ;))[/quote] [/quote] popieram!![/quote] świeta, odwieczna prawda[/quote] dołączam się! [/quote] jestem za a nawet przeciw xD[/quote] Ja teeeż ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-06 19:23:00

a ja mam amputowaną stopę, też bym chciała mieć takie problemy jak obcierające szpilki;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-05 12:18:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] i ja [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc myślałam że napiszą coś o domowych sposobach ;) otóz to! :/ no ja tez a tu tylko kolejna reklama na papilocie :/ tez tak pomyslalam xD No, ja też. również przyłączam się do tego - myślałam, że zaproponują domowe sposoby, albo chociażby w sytuacjach, kiedy nogi są tak obtarte, a zwykłe plastry nie dają efektów. nie mówię tu o tych wyżej przedstawionych... podpisuję się pod tym .;] ja również. wydłużajcie dalej :D może się ktoś przejmie ^^ no dobra. pobijmy rekord w wydłuzaniu to może rzeczywiście dadzą artykuł na temat domowych sposobów;) więc ja też sie dołącze :) zgadzam sie z tym co było mówione wcześniej :) ja rowniez, mialam miesiac temu straszne obtarcia i teraz mam bzydka twarda i ciemna skorke ;/ skoro wszyscy to ja tez ;)).[/quote] Też się dołączam;)[/quote] ehh mnie ciagle kazdy but obciera co robic :((( to jest naprawde spory problem a nie stety na skorzane mni nie stac :([/quote] tiruriru dołączam sie dziewczęta ;) ^^ domowe sposoby prosimy!!!!!!!!!![/quote] Żeby mieć taki plasterek trzeba iść i go kupić...a jak iść skoro stópki obtarte i bolą xD Dlatego domowe metody są jak bardziej na miejscu... dlatego postanowiłam się dołączyć ^^[/quote] no..to ja też się dołączam! ;) czasem tak stopy pieką że iść się nie da! ;P[/quote] Papilot prawie zawsze tak robi - daje nagłówek który nas interesuje, mamy chyba wszystkie nadzieje że to domowe sposoby będą, a tu oczywiście reklama! Wszędzie na papilocie już są reklamy...[/quote] Bo ja chcę domowe sposoby !!!!! [/quote] i ja też ;))[/quote] [/quote] popieram!![/quote] świeta, odwieczna prawda[/quote] dołączam się! [/quote] jestem za a nawet przeciw xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-01 11:30:00

a mnie obcierają nawet skórzane....;/ WSZYSTKIEEEEEEEE! ;/ Najlepiej bym na poso chodziła ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-30 15:03:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] i ja [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc myślałam że napiszą coś o domowych sposobach ;) otóz to! :/ no ja tez a tu tylko kolejna reklama na papilocie :/ tez tak pomyslalam xD No, ja też. również przyłączam się do tego - myślałam, że zaproponują domowe sposoby, albo chociażby w sytuacjach, kiedy nogi są tak obtarte, a zwykłe plastry nie dają efektów. nie mówię tu o tych wyżej przedstawionych... podpisuję się pod tym .;] ja również. wydłużajcie dalej :D może się ktoś przejmie ^^ no dobra. pobijmy rekord w wydłuzaniu to może rzeczywiście dadzą artykuł na temat domowych sposobów;) więc ja też sie dołącze :) zgadzam sie z tym co było mówione wcześniej :) ja rowniez, mialam miesiac temu straszne obtarcia i teraz mam bzydka twarda i ciemna skorke ;/ skoro wszyscy to ja tez ;)).[/quote] Też się dołączam;)[/quote] ehh mnie ciagle kazdy but obciera co robic :((( to jest naprawde spory problem a nie stety na skorzane mni nie stac :([/quote] tiruriru dołączam sie dziewczęta ;) ^^ domowe sposoby prosimy!!!!!!!!!![/quote] Żeby mieć taki plasterek trzeba iść i go kupić...a jak iść skoro stópki obtarte i bolą xD Dlatego domowe metody są jak bardziej na miejscu... dlatego postanowiłam się dołączyć ^^[/quote] no..to ja też się dołączam! ;) czasem tak stopy pieką że iść się nie da! ;P[/quote] Papilot prawie zawsze tak robi - daje nagłówek który nas interesuje, mamy chyba wszystkie nadzieje że to domowe sposoby będą, a tu oczywiście reklama! Wszędzie na papilocie już są reklamy...[/quote] Bo ja chcę domowe sposoby !!!!! [/quote] i ja też ;))[/quote] [/quote] popieram!![/quote] świeta, odwieczna prawda[/quote] dołączam się!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-30 10:53:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] i ja [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc Gosc myślałam że napiszą coś o domowych sposobach ;) otóz to! :/ no ja tez a tu tylko kolejna reklama na papilocie :/ tez tak pomyslalam xD No, ja też. również przyłączam się do tego - myślałam, że zaproponują domowe sposoby, albo chociażby w sytuacjach, kiedy nogi są tak obtarte, a zwykłe plastry nie dają efektów. nie mówię tu o tych wyżej przedstawionych... podpisuję się pod tym .;] ja również. wydłużajcie dalej :D może się ktoś przejmie ^^ no dobra. pobijmy rekord w wydłuzaniu to może rzeczywiście dadzą artykuł na temat domowych sposobów;) więc ja też sie dołącze :) zgadzam sie z tym co było mówione wcześniej :) ja rowniez, mialam miesiac temu straszne obtarcia i teraz mam bzydka twarda i ciemna skorke ;/ skoro wszyscy to ja tez ;)).[/quote] Też się dołączam;)[/quote] ehh mnie ciagle kazdy but obciera co robic :((( to jest naprawde spory problem a nie stety na skorzane mni nie stac :([/quote] tiruriru dołączam sie dziewczęta ;) ^^ domowe sposoby prosimy!!!!!!!!!![/quote] Żeby mieć taki plasterek trzeba iść i go kupić...a jak iść skoro stópki obtarte i bolą xD Dlatego domowe metody są jak bardziej na miejscu... dlatego postanowiłam się dołączyć ^^[/quote] no..to ja też się dołączam! ;) czasem tak stopy pieką że iść się nie da! ;P[/quote] Papilot prawie zawsze tak robi - daje nagłówek który nas interesuje, mamy chyba wszystkie nadzieje że to domowe sposoby będą, a tu oczywiście reklama! Wszędzie na papilocie już są reklamy...[/quote] Bo ja chcę domowe sposoby !!!!! [/quote] i ja też ;))[/quote] [/quote] popieram!![/quote] świeta, odwieczna prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-29 22:59:00

[quote="Gosc"]Brawa za ten pomysl! Ja mam wieczne klopoty z obcierajacymi butami,wiec chetnie skorzytam z nowych plasterkow:)[/quote] kazde jedne buty jakie kupie robia mi na nogach masakre.. pecherze,ktore po chwili zdzieraja sie i wieeelki bol, a pozniej strupy idlugie gojenie sie, a ja niestety bez wysokich butow zyc nie umiem :( ostatnio reklamuja plastry na pecherze, hmm mam nadzieje ze sa dobre ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-29 15:41:00

Brawa za ten pomysl! Ja mam wieczne klopoty z obcierajacymi butami,wiec chetnie skorzytam z nowych plasterkow:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-29 15:40:00

Brawa za ten pomysl! Ja mam wieczne klopoty z obcierajacymi butami,wiec chetnie skorzytam z nowych plasterkow:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-29 12:29:00

a co jest dobre na zmeczone nogi? mam takie ociezale i jak rozmawialam z lekarzem to poradzil mi tabletki udrazniajace, ale naprzyklad co jest dobre? i czy znacie cos na celulit??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz