W Belgii powstał... „Pryszczaty bar”. Można w nim wyleczyć trądzik innowacyjną metodą

09 Grudnia 2017

Chciałybyście, aby podobny salon został otwarty w Polsce?

trądzik

Trądzik i zaskórniki to dwa najczęściej spotykane problemy ze skórą. Pojawiają się pomimo odpowiedniej pielęgnacji i zdrowej diety. Szpecą, denerwują, wzbudzają odrazę. W poszukiwaniu rozwiązania na pozbycie się tych niedokonałości, kobiety są gotowe na wiele. Niestety czasami oznacza to poddawanie się próbom i popełnianie błędów. W Belgii postanowiono wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób zmagających się z brzydką skórą. Powstał salon, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepożądanych zmian. Został otwarty 27 października i nosi nazwę „Puistenbar” (pryszczaty bar – przypis red.). Specjaliści rozprawiają się w nim z pryszczami, zaskórnikami i zaczerwienieniami.

Na pomysł otwarcia takiego salonu wpadła firma YUN Probiotherapy. Według niej coraz więcej osób zmaga się z wypryskami na skórze, w tym także dorosłych. Pogląd, że trądzik dotyczy wyłącznie nastolatków to już mit. Ponieważ problemy skórne sprawiają, że ludzie czują się mniej pewni siebie, YUN Probiotherapy postanowiła stworzyć miejsce, które się nimi zajmie. Portal ofeminin.pl informuje, że w salonie „Puistenbar” stosuje się innowacyjną metodę leczenia, polegającą na aplikowaniu produktów, które zawierają w składzie dobre bakterie probiotyczne. Poza tym Tom Verlinden. – kierownik placówki deklaruje, że stosowane metody są proste oraz przystępne.

Chciałybyście, aby podobny salon został otwarty w Polsce?

Zobacz także: Kilka lat temu wycisnęła cystę na twarzy. Na jej miejscu wyrosło coś przerażającego...

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-09 13:49:20

ejnżelik

nie, bo mam wspaniala, swietlista, cudowna, bezzmarszczkowa cere a mam 30 lat, jestem z siebie taka dumna, mam tak fantastyczne geny, ochhh, chyba sie pos*alam........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1