Dziewczyna oszpeciła się na własne życzenie. Zobacz, jak paskudnie wygląda po ostatniej operacji

23 Lutego 2018

28-latka żałuje ostatniego zabiegu.

Star Delguidice

Ta młoda Brytyjka jest najlepszym dowodem na to, do czego prowadzi brak umiaru. Star Delguidice to jedna z wielu ofiar operacji plastycznych. A może bardziej - zachłanności i niezdrowej relacji z własnym ciałem. 28-latka marzyła o ogromnych implantach pośladków. Kiedy lekarze w jej ojczyźnie odradzili jej tego - dopięła swego w Turcji.

Turystyka medyczna to powszechne zjawisko zwłaszcza w branży chirurgii plastycznej. Pacjenci z bogatych krajów udają się do tych biedniejszych, bo tam mogą upiększyć się za znacznie mniejsze pieniądze. Tym razem tanio jednak nie było, a efekty są naprawdę opłakane. Kobieta wydała równowartość kilkudziesięciu tysięcy złotych na pupę, której… dziś chce się pozbyć.

Wygląda aż tak źle?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 15:44:38

Ludzie to maja hobby...pożal się boże. Serio trzeba wszystko poprawiać? Jakoś Azjatki nic nie poprawiają i wyglądają super, chodzi o systematyczność. Ale nie...najpierw jeden zabieg, drugi a potem poprawmy wszystko. Ja rozumiem mocny defekt, ale to już jest uzależnienie i poprawianie dla poprawiania, jak np. wycinanie żeber. Tym bardziej że to robią o zgrozo ładne laski właśnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-23 09:28:28

Nie zal mi jej. Za glupote sie placi. Z drugiej strony to dziwi mnie, ze lekarz, ktory sie tego podjac nie skonczyl za kratkami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1