Chirurg tak zdeformował jej piersi, że codziennie musiała... kleić je taśmą! (To okropne, co skrywa pod nią!)

10 Sierpnia 2017

Kształtem nie przypominały normalnego biustu, więc kobieta ratowała się w nietypowy sposób.

zdeformowane piersi

Jej historia jest najlepszym dowodem na to, że decyzja o operacji plastycznej powinna być bardzo przemyślana i podjęta z pełną świadomością ryzyka. Ale to tylko połowa sukcesu. Zabieg musi zostać wykonany w renomowanej klinice i przez doświadczonego lekarza. W przeciwnym razie efekty mogą być opłakane. Ona coś o tym wie…

Kailan wiele lat temu spełniła swoje największe marzenie. Aby pozbyć się kompleksów zdecydowała się na operację wszczepienia implantów piersi. Szybko tego pożałowała, bo „specjalista” okazał się totalnym amatorem. Nieudolny lekarz doprowadził do sytuacji, że kobieta przez dziesięciolecia czuła się uwięziona w niewłaściwym ciele.

Do tego stopnia, że codziennie obklejała zdeformowany biust taśma klejącą, aby nadać mu jakikolwiek kształt.

Zobacz również: Blogerka plus size ujawnia, jak wyglądają wargi po wstrzyknięciu wypełniacza (Lepiej niż wcześniej?)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ariana
(Ocena: 5)
2017-09-12 02:30:09

Przecież najwięcej zależy od tego, na jakiego lekarza się trafi. Ja długo szukałam dobrego i trafiłam do dr Anny Olender - świetny chirurg, przykładem są moje piersi ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 08:07:50

mi sie wydaje ze mogla nieodpowiednio dbac o biust po operacji i nie chodzila na konsultacje. piersi po powiekszeniu zawsze sa tak wysoko i pozniej naturalnie opadaja - ale trzeba nosic specjalne biustonosze i bandaze. no i najwazniejsze, trzeba chodzic na konsultacje po operacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 02:33:03

Że co ?! Chodziła z tym przez dekadę i nie przeszkadzało to jej na tyle żeby pójść na kolejną operację tym razem do profesjonalisty żeby to poprawić ?! Masakra... ja bym zaraz na następny dzień była w klinice i żądała korekty, gdyby nie chcieli jej zrobić, sprawa trafiłaby do sądu i wygrałabym zaj..ebiste odszkodowanie że doktorek- amator by się nie wypłacił przez całe swoje życie. Napewno nie czekałabym tyle lat !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1