Pielęgnacja skóry po zimie: 7 sposobów, które zagwarantują porcelanową cerę

09 Marca 2016

Do lata coraz bliżej, dlatego przeczytajcie, jak doprowadzić cerę po zimie do idealnego stanu.

cera po zimie

Zima nie służy naszej cerze, która często staje się o tej porze roku przesuszona i pozbawiona blasku. Na szczęście ten przykry okres zmierza ku końcowi. Tym samym nadchodzi czas, aby krytycznym okiem spojrzeć w lustro i ocenić stan skóry. Do lata pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już powinnyśmy zacząć myśleć o tym, co zrobić, aby powitać je promiennym wyglądem. Nasz budżet często nie pozwala na zaopatrzenie się we wszystkie zalecane przez kosmetyczki i dermatologów produkty. Dlatego prezentujemy  sposoby pielęgnacji, które nie wymagają dużych nakładów finansowych, a dają wspaniałe rezultaty.

Przekonajcie się, co zrobić, żeby przywrócić blask naszej cerze! Niektóre z metod mogą być kontrowersyjne…

Uryna na twarz

Choć smarowanie twarzy moczem wydaje się obrzydliwe, w celach pielęgnacyjnych stosuje go wiele gwiazd Hollywood. Zdaniem niektórych specjalistów, uryna jest skuteczna w walce z przebarwieniami skóry, trądzikiem, infekcjami grzybiczymi czy łuszczycą. Jeżeli któraś z Was chciałaby się przełamać i spróbować, radzimy zrobić to podczas prysznica. Wystarczy oddać trochę moczu na dłoń i wsmarować go w twarz.  Obrzydliwe? Może i tak, ale najważniejsza jest przecież skuteczność. Jeśli wierzyć pogłoskom, Madonna już od wielu lat siusia pod prysznicem. W tym przypadku ważna jest oczywiście zbilansowana dieta.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-03-09 11:15:38

re: Pielęgnacja skóry po zimie: 7 sposobów, które zagwarantują porcelanową cerę

Pierwszy raz zdecydowałam się komentarz na tym portalu. Ten artykuł jest wyjątkowo kiepski a argumenty słabe.... Argument na wcieranie moczu - naśladowanie Madonny, bardzo słabe. Jedzenie warzyw a nie mięsa, bo to jest pełne chemii? A warzywa nie ? Mało kto ma własne warzywka i owoce z ogródka, bądź kupuje takie gdzie użycie chemikaliów było minimalne. Artykuły coraz gorsze. Czas zrezygnować z tego portalu ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-09 10:57:32

re: Pielęgnacja skóry po zimie: 7 sposobów, które zagwarantują porcelanową cerę

Nasze babcie i prababcie jak już miały cerę w lepszym stanie to głównie dlatego, że żyły w czasach kiedy powietrze było mniej skażone i zanieczyszczone, a żywność nie zmodyfikowane genetycznie i przepełnione chemią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1