Nawyki, które rujnują Twoje rzęsy

08 Lipca 2016

Czego musimy bezwzględnie przestrzegać, aby mieć uwodzicielskie spojrzenie?

wypadanie rzęs

Mężczyźni często wypowiadają się, że w kobiecej twarzy najbardziej zwracają uwagę na oczy. Szczęściarami są posiadaczki dużych, ale małe oczy również mogą zachwycać, jeśli są umiejętnie podkreślone makijażem i otoczone długimi, gęstymi rzęsami. Kobiety przeważnie poświęcają więcej czasu na pielęgnację ciała, skóry i włosów niż rzęs. Popełniają błąd, bo zalotnym spojrzeniem można zauroczyć niejednego faceta...

Oprócz pielęgnacji rzęs ważne jest unikanie błędów, które mają destrukcyjny wpływ na ich kondycję. Na podstawie anonimowej ankiety, którą przeprowadziłyśmy na 50 kobietach, ustaliłyśmy, że popełnia je ponad 80% ankietowanych. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Ty również.

Podpowiadamy, na co bezwzględnie musisz zwracać uwagę.

Zbyt mocne podkręcanie rzęs zalotką

Zalotka to jedno z ulubionych, kobiecych narzędzi. `Otwiera` oczy i sprawia, że wyglądamy na bardziej rozbudzone. Mężczyźni omijają z daleka kobiety, które wydają im się `zamulone`. Poza tym, jak wskazuje sama nazwa urządzenia, podkręcone rzęsy nadają oczom zalotny wygląd. Z zalotką trzeba postępować bardzo ostrożnie, żeby nie uszkodzić rzęs. Wystarczy delikatnie przycisnąć je u nasady, pośrodku i na końcu długości. Kobiety, które mają słabe rzęsy, powinny używać jej wyłącznie okazjonalnie.

Zobacz także: Masz taką linię na brzuchu? Jesteś IDEALNIE zgrabna!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-08 12:06:53

"Tusz należy wymieniać raz na ok. 2-3 miesiące" - serio ?? Chcecie napędzać konsumpcję w ten sposób pisząc takie bzdury? Każdy tusz można używać 12 miesięcy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-08 20:58:14

Nie kiedy jest otwarty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1