Pół roku temu przestała golić twarz. Pokazała, co jej wyrosło...

28 Lutego 2018

Zarostu może jej pozazdrościć wielu mężczyzn.

kobieta z brodą

„Masz lepszy zarost ode mnie” - to chyba ostatnie, co chciałaby usłyszeć nastoletnia dziewczyna od kolegi ze szkoły. Przez lata to była jednak jej smutna codzienność. Nova Galaxia cierpi na zespół policystycznych jajników, którego jednym z objawów jest hirsutyzm. Nadmierne owłosienie ciała w jej przypadku oznacza także typowo męski zarost na twarzy.

26-latka przez większą część życia desperacko próbowała pozbyć się swojej największej „wady”. Wstawała skoro świt, żeby dokładnie się ogolić i nikt nie zauważył jej problemu. Zawsze miała przy sobie maszynkę do golenia, aby w ciągu dnia dodatkowo wygładzić twarz. O przypadłości dziewczyny wiedziało tylko kilka osób, w tym jej długoletnia dziewczyna.

Bałam się, że ludzie wezmą mnie za świra, jeśli pozwolę brodzie urosnąć - wyznaje w rozmowie z portalem metro.co.uk. Ale ostatecznie właśnie na to się zdecydowała.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:56:41

Lesba z brodą, i wszystko jasne dlaczego woli kobiety. Po prostu ma więcej męskich cech niż kobiecych, i mózg też myśli ,,po męsku,,.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Natalka
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:07:18

To jest kobieta? Myślałam, że to jakiś zaniedbany facet... Nie rozumiem jak mogła doprowadzić się do takiego stanu. Powinna poddać się laserowej terapii, rozpocząć zbilansowaną dietę i stosować iqgreen, dzięki temu pozbyłaby się tego ohydnego owłosienia i nadwagi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 10:40:41

hirsutyzm to straszna choroba :((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 22:13:31

Okropna :( Ale dziewczyny głowa, które mają te chorobę głowa do góry. Ja miałam okropny zarost, wpadalam już w depresję powoli ale teraz jestem na leczeniu u endokrynologa, jestem po serii zabiegów laserowych i inne życie! Ps. Mam wrodzony nieklasyczny przerost kory nadnerczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1