Nie mył swoich zębów PRZEZ 20 LAT. Przygotuj się na PASKUDNY WIDOK!

07 Lipca 2017

Tego uśmiechu długo nie zapomnisz!

brzydkie zęby

Niedawno gościła na naszych łamach właścicielka prawdopodobnie najbrzydszych zębów na świecie. 27-latka z Nowej Zelandii cierpiała z powodu niedorozwoju szkliwa. Efektem było nierówne i niemal brązowe uzębienie. Kobiecie udało się pomóc i dziś może się pochwalić śnieżnobiałymi licówkami.

Dziś kolejny ekstremalny przypadek. Poznajcie 21-letniego Jaya, który także nie mógł się swobodnie uśmiechać. Różnica polega jednak na tym, że przyczyną fatalnego stanu zębów nie była choroba, ale… lenistwo. Brytyjczyk otwarcie przyznaje, że nigdy ich nie mył.

Jak to możliwe?

Zobacz również: Właścicielka NAJBRZYDSZYCH ZĘBÓW na świecie już nie wstydzi się uśmiechać. Co za przemiana!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Miśka
(Ocena: 4)
2017-07-14 13:13:00

O fuuuuuj. Właśnie jem obiad :P Co zostało zobaczone już się nie odzobaczy :D Kurde, czy tak ciężko jest umyć zęby 2 razy dziennie, a później wypłukać buzie płynem do płukania jamy ustnej, np. Septoralem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-07 10:10:04

Uznal, ze mycie zebow to strata czasu...to znaczy, ze te powiedzmy 80 procent czlowieczkow na swiecie, ktorzy to robia, to nie wiedza, ze tak na prawde to nie trzeba? To co, on myslal, ze inni tak dla jaj szczotkuja zeby? xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-07 14:07:53

Brytyjczycy to specyficzna nacja, oni nie lubią jak im się coś każe. Jeśli sami nie uznają, że coś jest dla nich dobre to nie będą tego robić tylko dlatego, że inni uważają to za słuszne. Nie on jeden w Wlk Brytanii ma zęby w takim stanie. I nie dotyczy to tylko higieny czy zadbania, ale też zachowania, wychowania, edukacji itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-07 21:28:03

Patrząc na brytyjską służbę zdrowia stomatologiczną, to nie dziwię mu się że nie chodził do dentysty. Dentyści w Anglii nie dbają o pacjenta, zresztą jak większość lekarzy tutaj, zrobienie kanałówki tutaj graniczy z cudem. Jeśli masz dziurę w zębie, pójdziesz do dentysty, on da ci tylko pastę i każe szczotkować zęby i nitkować bo to ,,pewnie,, od tego boli.....po prostu żenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-08 01:40:16

A u nas to niby inaczej? Jestem higienistką stomatologiczną i widzę jak lekarze przykładają się do pacjentów na NFZ. Lekarka rekordzistka odbudowę zęba zrobiła w 7 min, pacjent po dwóch dniach wrócił prywatnie, bo mu wszystko odpadło. I wtedy wizyta zajęła standardowe 25 min:-).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1