Modelka pokazała brzuch po tragicznym wypadku. Tak dużej blizny jeszcze nie widziałaś

11 Kwietnia 2018

Jeszcze niedawno przysięgała sobie, że nigdy go nie odsłoni.

Neli Zuma

Każdego dnia czytamy, że czas wreszcie pokochać siebie. Kompleksy nie mogą rządzić naszym życiem, każda z nas jest piękna i wyjątkowa. Rzadko kiedy brzmi to jednak przekonująco, bo tego typu hasła głoszą zazwyczaj ślicznotki pozbawione wad. Ona zdecydowanie wie, o czym mówi i właśnie za to pokochali ją internauci.

Zobacz również: „Byłabym piękna, gdyby nie mój NOS”. Zobacz zdjęcia dziewczyn, które mają na tym punkcie największy kompleks

Neli Zuma jest modelką pochodzącą z RPA, która od dwóch lat stara się na nowo zaakceptować swój wygląd. W jej przypadku to wyjątkowo trudne, bo tragiczny wypadek samochodowy, w którym brała udział, oszpecił ją już na zawsze. Kiedy samochód prowadzony przez jej przyjaciela uderzył z całą siłą w ścianę - kierowca zginął, a ona doznała ciężkich obrażeń brzucha.

W efekcie ma w tym miejscu ogromną bliznę, która zdeformowała jej idealne do tej pory ciało. To dramat dla każdego, a dla kobiety zajmującej się zawodowo modelingiem - podwójny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-12 01:40:49

Po ciąży wyglądają gorzej, bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 13:36:16

Blizna blizną, ale stomia to jedna z najbardziej przerażających rzeczy dla mnie. Nie wyobrażam sobie funkcjonować z przyklejonym workiem, do którego zbierałby się kał... Bardzo podziwiam takich ludzi, ja nie wiem, czy dałabym radę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1