Najbardziej zwariowane tatuaże świata

12 Września 2009

Zwariowane i odważne rysunki na ciele. Niektórych obrzydzają, innych rozśmieszają. Niezależnie od opinii, pozostaną z ich posiadaczami na zawsze. Odważyłabyś się na wybór jednego z nich?

Najbardziej zwariowane tatuaże świata
>

Niegdyś undergroundowy, zarezerwowany dla kręgów, które reszta społeczeństwa określiłaby jako szemrane. Dziś trudno podjąć chociażby próbę jego klasyfikacji. Tatuaż – ozdoba ciała, domena kiczu albo wyraz czegoś więcej niż sztuki.

Do tego zbioru można dodać inny rodzaj tatuażu, zdobywający grono nowych zwolenników i rosnącą popularność. W jego przypadku, oprócz umiejętności tatuażysty, ważna jest kreatywność i wyobraźnia. Chodzi o wykorzystanie wszelkich własności budowy ciała, takich jak zagłębienia, czy obszary skóry porośnięte włosami. Kwintesencja to powiązanie ich z tatuażem tak, by był śmieszny, ciekawy lub przerażający.

Pępek

To miejsce jest najczęściej wykorzystywane przez zwolenników nowego trendu. Imituje ich zdaniem… odbyt. Wstrząsające? Bywają bardziej radykalne przypadki. To, co jednym przypomina element układu wydalniczego, innym kojarzy się z intymną partią ciała wytatuowanej kobiety, wyzywająco prezentującej swoje wdzięki.

Włosy

Również imitują wstydliwą część ciała pań – szczególnie te pod pachami. Zabawne ma być to, że obraz na ciele jest widoczny tylko wtedy, kiedy jego posiadasz podniesie rękę, co jednoznaczne jest z rozchyleniem ud wytatuowanych na wewnętrznej stronie ramienia i na boku. Zupełnie inny przykład to rysunek naniesiony na ogolone miejsce, chociażby głowy. To wytatuowane kosiarki lub kosy zdają się być przyczyną braku owłosienia w danym miejscu. Cała zabawa polega na tym, że gdy posiadacz takiego obrazka zapuści Włosy, nikt go nie zobaczy. Ufff?

Strefy prywatne

Nie są widoczne dla większości ludzi. Stąd nieograniczona dowolność w kreowaniu ciekawych połączeń ciała i rysunku. Kobiety, ozdabiając swoje intymne partie ciała, przekształcają je w motyla, diabelskie usta, paszczę tygrysa… Mężczyźni w węża lub smoka… Imponujące czy żałosne?

Realistycznie

Dobrze dobrany tatuaż, wykonany w odpowiednim miejscu może imitować przedarcie skóry, prześwitywanie kości, czy nawet ślady po kulach. Jego zwolennicy, chcący wyglądać szokująco, są w stanie znieść ból związany z naniesieniem wzoru, po to, by na ich plecach widniała imitacja kręgosłupa wraz z żebrami. Niektórzy są gotowi ozdobić tatuażem nawet twarz, aby inni zamiast niej widzieli trupią czaszkę…

Co sądzić o tego typu pomysłach? Mogą się podobać lub budzić niesmak - nie ma właściwej odpowiedzi. Jedno nie ulega wątpliwości – ich właścicielom nie można zarzucić braku dystansu do własnego ciała…

Alicja Milewska

Zobacz także:

Wasze listy: „Modyfikacje ciała to styl życia!” 

Przeczytaj zaskakujący list czytelniczki, dla której tatuaż i kolczyki to coś więcej niż tylko ozdoby ciała.

Tatuaż VS Piercing – sonda!

Jaki sposób zdobienia swojego ciała preferujesz? Zagłosuj i zobacz wyniki sondy.  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (417)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-15 11:33:17

jajebe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-07 19:28:36

To na środku u góry jast w najbarczej wboczonym miejscu Fuuuu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-22 11:09:26

Żal mi was ludzie jesteście jakimis idiotami !!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-08 21:10:38

a ja niewiem czy sie nie skusze na malpki za za,jebiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-01 11:53:10

żałosne intymne miejsca tatuowac ;p jak juz to ramiona oba facet moze ale ekskluzywne tatoo profesjonalne a nie zwierze z zezem czy coś zjechanego ;p albo prostacki tatuaz bo to na cale zycie zostaje potem ;P ja bym chcial kolorowego tygrysa na drugim ramieniu na jednym też mam xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-17 01:05:10

Wyobrażacie sobie seks z panią z dziadkiem pod pępkiem powyżej? Nie wytrzymałbym jego wzroku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-26 20:00:38

hahahaha ;d.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-20 18:43:40

2 zajebiaszcze ;PP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-27 21:29:48

Ktoś miał mózg xDDDDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-27 17:57:17

^^hehe....pomysłowe :):))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz