Problemy kobiet z dużą pupą. Zaskakująca LISTA

17 Stycznia 2017

Ciebie też dotyczą?

mam duże pośladki

J. Lopez była chyba pierwszą znaną osobą, która dokonała rewolucji w myśleniu o pupie. Wyśmiewaną przez innych część ciała zamieniła w swój największy atut. Jednak musiał minąć jakiś czas, zanim moda na dużą, umięśnioną pupę przeniknęła do Polski. Obecnie prawie każda dziewczyna marzy o sporym rozmiarze pośladków. Panuje również przekonanie, że powinny być co najmniej lekko odstające.

Pupa tak jak biust zostaje nam podarowana od natury. Czasami jest większa, a czasami mniejsza. Bardziej płaska albo odstająca. Nie zawsze jednak pośladki, które podziwiamy u innej osoby, są wynikiem pracy nad ciałem. Niesprawiedliwe, prawda? Niestety, nic na to nie poradzimy, ale nie ma co się przejmować. W pewnym sensie można wyćwiczyć pupę, a nawet sprawić, żeby pośladki stały się odrobinę bardziej odstające. Wymaga to oczywiście intensywnego, nieprzerwanego wysiłku i konkretnego zestawu ćwiczeń. Rezultat nie zawsze jest wystarczająco satysfakcjonujący. Dobrze jest mimo wszystko pamiętać, że nawet ta najfajniejsza część ciała wywołuje pewne problemy.

A z czym muszą się zmierzyć kobiety o dużych pupach? Przy każdym podpunkcie pomyślcie zwłaszcza o Kim Kardashian...

Zobacz także: Duża pupa: obiekt pożądania?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anka
(Ocena: 5)
2017-01-17 11:11:03

ja narzekałam dopóki nie schudłam na iqacai, bo zrzuciłam nadmiar (11 kilo!) i wtedy spod zderzaka tylniego wyłonił się po prostu ładny tyłeczek :) nie zawsze nabieranie tam jest ok, u mnie odwrotnie wyszło mi na o wiele lepsze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-17 10:43:55

Duża pupa dużą pupą, ale dlaczego są tutaj pokazane kobiety otyłe? Komus tu się chyba coś pomieszało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1