Ta ślicznotka rok temu przestała golić swoje ciało. Dlaczego? (Ale ZAROSŁA!)

20 Kwietnia 2017

Jest właścicielką idealnej sylwetki. I bujnego owłosienia...

Morgan Mikenas

Morgan Mikenas

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonimka
(Ocena: 5)
2017-04-21 15:42:31

Żałuję, że w ogóle zaczęłam golić... Na udach prawie ich nie ruszam, są jasne i bardzo delikatne, tylko na słońcu je widać, na łydkach macham codziennie prawie żyletką i i tak na drugi dzień, jak przejadę ręką to można się skaleczyć... Kiedyś próbowałam wosku, ale zrobiłam to jakoś nieumiejętnie i został ślad na skórze, który z miesiąc wyglądał jakbym się poparzyła. Używałam też kremów depilujących, to zauważyłam, że to strasznie rozjaśnia skórę i miałam opalone nogi do kolan, a od kolan w dół białe... Więc zostałam przy tej nieszczęsnej żyletce...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ZakręconaOna
(Ocena: 5)
2017-04-21 04:36:06

Ja też mam takie chaszcze na nogach, na szczęście tylko na łydkach, ale matko, ja używam dobrego depilatora i jest mniej tego owłosienia, Ja nie wyobrażam sobie sie nie depilować... u kobiety zarost wygląda obleśnie, gdziekolwiek jest..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 11:44:17

Ech a ja w sumie żałuję, że tak się stało, że kobiety muszą golić nogi. Sama golę i golić będę, bo teraz to sama bym się czuła tragicznie, ale pomyślcie sobie, że jeszcze z 60 lat temu to była zupełna norma, bo nie oszukujmy się ale kobiety MAJĄ tam włosy czy tego chcą czy nie, po prostu włosy są na nogach, pod pachami i w miejscach intymnych, a jak ktoś cierpi na nadmierne owłosienie to jeszcze w innych miejscach. No i dlaczego stało się brzydkim coś, co jest naturalnym, nieodłącznym elementem kobiety? Dlaczego męskie owłosione nogi dalej są ok i prędzej by się uwage zwróciło, gdyby facet je ogolił ? Ech no smutne to jak nie wiem co.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 11:06:35

Ale brwi i wąsik pod kontrolą --

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1