Ta ślicznotka rok temu przestała golić swoje ciało. Dlaczego? (Ale ZAROSŁA!)

20 Kwietnia 2017

Jest właścicielką idealnej sylwetki. I bujnego owłosienia...

Morgan Mikenas

W opublikowanym na YouTube filmie blogerka wspomina przykre zdarzenie z dzieciństwa. Kiedy miała 11 lat, koleżanki z klasy naśmiewały się z jej owłosionych nóg. Zapłakana Morgan wróciła do domu i poprosiła mamę, aby nauczyła ją depilacji. Młoda kobieta od tego momentu miała obsesję na punkcie zbędnego owłosienia. Ale właśnie przestała.

„Wydaje mi się, że podstawowy powód to czas. Depilacja trwa bardzo długo. Pewnego dnia zapytałam samą siebie: po co to robisz? Szkoda na to życia. I kiedy zapuściłam włosy na ciele - poczułam, jakie są miękkie. Po goleniu pojawiają się podrażnienia. To chyba drugi powód, dlaczego przestałam to robić” - wyznała.

Jak przekonuje - nie namawia wszystkich do wzięcia z niej przykładu. „Chcę jedynie zainspirować innych i pokazać, że jeśli czujesz się z tym komfortowo, możesz wyglądać jak chcesz” - dodaje.

Zobacz również: Ekstremalny hirsutyzm: Uwierzysz, że te owłosione ciała należą do kobiet?!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonimka
(Ocena: 5)
2017-04-21 15:42:31

Żałuję, że w ogóle zaczęłam golić... Na udach prawie ich nie ruszam, są jasne i bardzo delikatne, tylko na słońcu je widać, na łydkach macham codziennie prawie żyletką i i tak na drugi dzień, jak przejadę ręką to można się skaleczyć... Kiedyś próbowałam wosku, ale zrobiłam to jakoś nieumiejętnie i został ślad na skórze, który z miesiąc wyglądał jakbym się poparzyła. Używałam też kremów depilujących, to zauważyłam, że to strasznie rozjaśnia skórę i miałam opalone nogi do kolan, a od kolan w dół białe... Więc zostałam przy tej nieszczęsnej żyletce...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ZakręconaOna
(Ocena: 5)
2017-04-21 04:36:06

Ja też mam takie chaszcze na nogach, na szczęście tylko na łydkach, ale matko, ja używam dobrego depilatora i jest mniej tego owłosienia, Ja nie wyobrażam sobie sie nie depilować... u kobiety zarost wygląda obleśnie, gdziekolwiek jest..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 11:44:17

Ech a ja w sumie żałuję, że tak się stało, że kobiety muszą golić nogi. Sama golę i golić będę, bo teraz to sama bym się czuła tragicznie, ale pomyślcie sobie, że jeszcze z 60 lat temu to była zupełna norma, bo nie oszukujmy się ale kobiety MAJĄ tam włosy czy tego chcą czy nie, po prostu włosy są na nogach, pod pachami i w miejscach intymnych, a jak ktoś cierpi na nadmierne owłosienie to jeszcze w innych miejscach. No i dlaczego stało się brzydkim coś, co jest naturalnym, nieodłącznym elementem kobiety? Dlaczego męskie owłosione nogi dalej są ok i prędzej by się uwage zwróciło, gdyby facet je ogolił ? Ech no smutne to jak nie wiem co.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 11:06:35

Ale brwi i wąsik pod kontrolą --

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1