Wystarczyły 2 zdjęcia, by pokazać, jak okłamują nas (niektóre) blogerki. Jej ciało zmieniło się w 5 sekund!

04 Lutego 2017

Tak się robi karierę na Instagramie... Myślisz, że to powszechne zjawisko?

Milly Smith

Chyba nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że aktywność w mediach społecznościowych rzadko przedstawia prawdziwe życie. To raczej kreacja, przedstawienie i mistyfikacja mająca na celu zyskanie sympatii i poklasku. Jesteśmy tak bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie, że dla dobrego samopoczucia potrafimy fałszować rzeczywistość. Wielogodzinne pozowanie, żeby zrobić jedno selfie, a później i tak je wyretuszować, chyba najlepiej o tym świadczy.

Efekty takiego zakłamania są naprawdę opłakane. Współczesne nastolatki dorastają w przekonaniu, że wszystko co widzą w Internecie musi być prawdą. Jeśli same nie przypominają ulubionej blogerki, modelki czy trenerki fitness - zaczynają nienawidzieć siebie. Skoro one mogą być doskonałe, to ja też powinnam.

Z tym większym uznaniem patrzymy na postaci takie jak Milly Smith. Ona nie ma oporów przed pokazywaniem prawdy. I demaskowaniem kłamstw innych.

Zobacz również: Oto NAJLEPSZE CIAŁO ŚWIATA! Podobno każda kobieta marzy o takiej sylwetce...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-04 22:31:57

Każdy powinien się zająć własnym życiem nikt nie jest idealny. Dajcie dziewczynie spokój i pilnujcie własnych spraw

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-04 19:01:37

Ciekawe jak wy wyglądacie bez makijażu, w piżamie i z rozczochranymi włosami... wielkie modeleczki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-05 01:14:01

Bez przesady! Dziewczyna ma nieco odstający brzuch, a wy po niej jedziecie jakby co najmniej 100 kilo ważyła. Jaka otyłość w jej przypadku, pytam się? Prawdopodobnie nie ma nawet nadwagi. A że nie jest płaska, cóż nie każdy musi mieć sześciopak na brzuchu. Ludzi już zupełnie po..ło z tym "dbaniem o siebie i byciem fit" skoro zupełnie normalna sylwetka nazywana jest otyłością.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
n
(Ocena: 2)
2017-02-05 19:07:09

Jaka ty głupia jesteś to aż głowa mała. Po pierwsze NIC nie wiesz o jej organizmie. Nic a nic, dziewczyna zrobiła dwie kontrastowe foty i widać że brzuch na drugich zdjęciach jest mega wypchnięty i na wydechu. Po drugie, mogła dopiero co urodzić dziecko, stąd też taki brzuch. Po trzecie, dziewczyna może cierpieć na chorobę hormonalną np pcos warunkujące to że tłuszcz gromadzi się w dolnej części podbrzusza, stąd też często kobiety z tą chorobą są mocniej zaokrąglone w okolicach brzucha i bioder. Ba, nawet mega chuda dziewczyna będzie miała lekko odstający brzuszek. Tak więc przestań zgrywać internetową znawczynie bo gadasz głupoty. Czasami przeraża mnie, ile nienawiści może mieć jedna kobieta wobec drugiej, OBCEJ, żyjącej po drugiej stronie globu. Idź spalić swoją negatywną energie na siłowni Pani przemądrzała i zajmij się sobą. Dziewczyna ma taką a nie inną figurę, jednym tłuszcz zbiera się w biodrach, innym w nogach a kolejnym w brzuchu. Każda kobieta jest inna i mniej czy bardziej okrągła, nie tobie oceniać czy zdrowa. Nie dla każdego organizmu naturalnym jest płaski brzuch.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-04 12:27:24

Taka młoda, a taka zaniedbana, wstyd!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-04 10:42:04

Taka prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-04 10:23:57

ochydna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1