Przerażająca dieta nastolatki: Woda gazowana i guma do życia, by nie czuć głodu

22 Czerwca 2018

Zobacz, do czego to doprowadziło.

Amanda Kristiansen

Zaburzenia odżywiania to coraz bardziej powszechny problem, o którym tak naprawdę niewiele wiemy. W społecznej świadomości anorektyczka nie chce jeść, a bulimiczka opycha się czym popadnie, by później zwymiotować. Przykre, ale przestało nas to specjalnie ruszać. Potrzebujemy prawdziwych historii i konkretnych przykładów, by przekonać się, co oznacza to w praktyce.

Zobacz również: Zdenerwowana blogerka plus size przekonuje: „Akceptacja dla nadwagi nie jest tym samym, co promowanie anoreksji!”

Dzięki takim osobom jak Amanda Kristiansen możemy lepiej zrozumieć tę chorobę i przestać utożsamiać zaburzenia łaknienia wyłącznie z najbardziej znanymi modelkami. To może dotyczyć każdej z nas i zacząć się wyjątkowo wcześnie. Ta młoda Szwedka walkę z anoreksją rozpoczęła już jako 11-latka.

Mało brakowało, a nie byłoby jej dziś z nami. W najgorszym momencie ważyła zaledwie 32 kilogramy, co na pewno nie jest normalną wartością dla zdrowej nastolatki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-22 17:16:42

jak zwykle za skrajnosci w skrajnosc..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-22 09:26:14

Wszystko przez usilne promowanie wychudzonych dubajek i dziewczyn z anoreksją na YouTube takich jak nanami chan. Przez to promowanie niezdrowych wzorców ludzie mają spaczony obraz ideału kobiety....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1