Metaliczne tatuaże są hitem! Ozdób swoje ciało modnym wzorem!

21 Czerwca 2015

Tego lata nie bój się zaszaleć i ozdób swoje ciało metalicznym tatuażem!

metaliczne tatuaże

Rihanna jest dumną posiadaczką ponad dwudziestu tatuaży. Zresztą szczerze przyznaje, że jest uzależniona od robienia kolejnych wzorów na ciele. Każdy z nas (wliczając nasze mamy) doskonale kojarzy wizerunek Isis na klatce piersiowej piosenkarki, a subtelny napis `Shh` rozpoczął globalny trend. Jednak dla rzeszy ludzi odwzorowanie na własnym ciele pomysłów wykonawczyni `Bitch Better Have My Money` było zbyt wielkim poświęceniem, a oferta zmywalnych tatuaży po prostu nie zdawała egzaminu. Na szczęście problem ten został zażegnany. 

W przeciwieństwie do ósmego krążka piosenkarki, którego wydanie pozostaje zagadką, zmywalne tatuaże inspirowane stylem Rihanny właśnie pojawiły się na rynku. Projektantka biżuterii Jacquie Aiche nawiązała współpracę z artystką przy tworzeniu metalicznych tymczasowych tatuaży w dwóch kolorach - czarnym i złotym. W ofercie nie brak tatuaży na palce u rąk, znanych wszystkim chokerów, linii napisów czy imitacji tatuażu z orientalnych wzorów na naskórku piosenkarki. Trzeba przyznać, że to genialny produkt. I przede wszystkim bezbolesny. Poczujemy się równie bezkompromisowo jak Riri, a nie poniesiemy tego trwałych i negatywnych konskekwencji ;)

Zobaczcie najciekawsze wzory metalicznych tatuaży!
 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-25 23:20:35

re: Metaliczne tatuaże są hitem! Ozdób swoje ciało modnym wzorem!

Ja na festiwale zamierzam ogarnąć, na paznokciach noszę już od dawna wzór do naśladowania, czyli "&" i też każdy się pyta o co biega. No, a biega o pomoc dla Fundacji DKMS :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-23 16:37:48

re: Metaliczne tatuaże są hitem! Ozdób swoje ciało modnym wzorem!

Mam takie tatuaże. Byłam ostatnio na weselu i każdy sie pytał co to takiego. Wszystkim się podobało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1