Usłyszała, że „z takim wyglądem nie może być dobrą pielęgniarką” (Przeczytaj mistrzowską odpowiedź!)

25 Lipca 2016

Czy kolorowe włosy, kolczyki i tatuaże nie pasują do tego zawodu?

kolorowe włosy

Ze wszystkich stron słyszymy, że najważniejsze, to być sobą. Nie trzeba spełniać cudzych oczekiwań. Wystarczy lubić siebie i w niczym się nie ograniczać. Ona wyznaje dokładnie taką samą zasadę i właśnie za to jej się dostało. Barwna kobieta usłyszała, że jej wizerunek nie współgra z zawodem, który wykonuje. Bardzo ją to zabolało, dlatego postanowiła publicznie odpowiedzieć na krzywdzące zarzuty.

Mary Walls Penney ze Stanów Zjednoczonych to wyjątkowa postać. Z jednej strony kolorowe włosy, tatuaże i kolczyki w różnych dziwnych miejscach, a z drugiej - bardzo odpowiedzialny zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z ludźmi. Przede wszystkim tymi chorymi, bo młoda kobieta jest pielęgniarką.

Kilka dni temu zarzucono jej, że z takim wizerunkiem powinna zajmować się czymś innym. Post na Facebooku, w którym odpowiada na krytykę, w kilka dni zdobył… ćwierć miliona polubień. Warto go przeczytać!

Zobacz również: Ona udowadnia, że waga to tylko liczba! Tylko spójrz na jej brzuch...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 19:28:42

Sama pracuję w branży medycznej i dla mnie to jest przesada. Ja rozumiem, że dziewczyna może być miła, wykształcona i odpowiedzialna, ale jej wygląd niestety w mojej opinii sprawia, że staje się mało wiarygodna. Nie zgodziłabym się jej dotknąć jako pacjent. Okey, tatuaże, kolczyki... ale nie w widocznych miejscach. Włosy jak papuga? To dość infantylnie wygląda i nie pasuje do medycznego uniformu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 14:31:41

Niestety żyjemy w Polsce w której wielu ludzi jeszcze krzywo się patrzy na takie osoby w pracy a mi się tam podoba, dziewczyna ma swój styl. Podobają mi się jej włosy choć sama bym się na takie teraz nie odważyła, może kiedyś tak kiedy jeszcze studiowałam ale teraz pracuję w urzędzie. Wielu ludzi gdzieś po drodze traci swój wyjątkowy styl po skończeniu szkoły i pójściu do pracy, część po prostu z tego wyrasta a część boi się, że będą mieli problemy ze znalezieniem pracy, niestety wielu pracodawców jest jeszcze uprzedzonych do tego jak wygląd człowieka odbiega od zwykłej normy tzn. tatuaże, kolczyki, "dziwne" fryzury i ciuchy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-28 20:00:40

Nie, żeby coś, ale to nie dzieje się w Polsce...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 02:49:18

czasy się zmieniają, dziś nie tylko ludzie z wyrokiem robią sobie tatuaże, kolorowe włosy to moda a nie alternatywa to samo z resztą... ale dla ludzi starszej daty to wciąż się będzie kojarzyło z buntem i lekkomyślnością albo wręcz patologią czy kryminałem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1