„Wadliwa dziewczyna”: Na ciele ma tyle znamion, że brzydził się jej... własny ojciec! (Mocne zdjęcia)

25 Września 2017

Całe ciało młodej Hiszpanki pokryte jest nieestetycznymi bruzdami.

Maria Isabel Olivieri

Kompleksów dotyczących wyglądu nigdy nie wolno lekceważyć, ale trudno nie odnieść wrażenia, że wiele z nich wynika z przewrażliwienia, a nie rzeczywistego problemu. W przypadku Marii Isabel Olivieri jest inaczej. Ta młoda Hiszpanka od lat zmaga się bardzo widoczną wadą. Co szczególnie szokujące, nie mogła nawet liczyć na wsparcie rodziny.

22-latka twierdzi, że znamiona na całym ciele zaczęły się pojawiać kilka minut po narodzinach. Jej ojciec wprost oskarżał swoją żonę, że urodziła mu „wadliwe dziecko”. Tak bardzo wstydził się oryginalnej urody córki, że przez całe dzieciństwo starał się ją ukrywać i „naprawić”. Dziewczyna przeszła ponad 40 operacji, które miały na celu usunięcie widocznych skaz. Te po chwili znowu się pojawiały.

Dziś jest pewną siebie kobietą, która nie narzeka na swój los. Jak twierdzi, to tylko defekt kosmetyczny. - Ludzie miewają gorsze przypadłości, więc uważam się za szczęściarę - twierdzi. I bez skrępowania pokazuje się na Instagramie.

Zobacz również: Piękna blogerka wyznaje: „Tak, mam zeza i kocham go!” (Zobacz jej niezwykłe spojrzenie)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 03:30:45

Mnie to nie obrzydza. Sama mam dużo piegów i pieprzyków. Raczej nigdy nie spotkałam się z negatywnymi reakcjami na moją "urodę".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1