Idealny brzuch? Wieczorem wygląda już zupełnie inaczej... (Co się z nim stało?!)

12 Października 2017

Niektórzy mogą ją podejrzewać o zaawansowaną ciążę.

wzdęty brzuch

Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że media społecznościowe działają dokładnie w ten sam sposób, co te tradycyjne. Być może opisują rzeczywistość, ale nie całą. Jedynie wybrane i upiększone fragmenty. Nawet najbardziej atrakcyjna i najzgrabniejsza blogerka nie wygląda 24 godziny na dobę jak bogini, choć na to mogą wskazywać publikowane przez nią zdjęcia. Zapominamy o tym, że profil na Instagramie to nie do końca prawdziwe życie.

Treści zamieszczane w Internecie poddawane są autocenzurze. Sami decydujemy, co i kiedy chcemy pokazać. Zazwyczaj pomijamy gorsze chwile i kadry. W ten sposób budujemy idealny obraz siebie. Ona działała dokładnie w ten sam sposób. Blogerka Lucy Baker dla ponad 100 tysięcy obserwatorów była wzorem do naśladowania i ideałem piękna.

Do czasu, kiedy 25-latka pokazała, co dzieje się z jej brzuchem. Wtedy okazało się, że ideały nie istnieją, a autorka bloga „Fit Life Lucy” boryka się z takimi samymi problemami, co zwykli śmiertelnicy.

Zobacz również: Śliczna? W takim razie zobacz jej pośladki (wcale nie są takie idealne!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ania
(Ocena: 5)
2017-10-13 22:11:45

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl ! Polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 10:42:51

WYYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM OSZUSTKO!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anka
(Ocena: 5)
2017-10-12 08:42:57

Bycie szczupłym to nie tylko moda ale przede wszystkim zdrowie i dłuższe życie. Tak nas natura stworzyła, że ruch jest potrzebny a jedzenie ograniczone i tylko naturalne. Dzisiaj jest odwrotnie, za dużo siedzimy i jemy bez ograniczeń byle co i stąd problemy. Ja w ciągu roku zrzuciłam 19 kg czuję sie o niebo lepiej! Poczytajcie sobie książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Warto, mi ta wiedza bardzo pomogła w moim odchudzaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 10:43:35

WYYPIERDALAJ!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1