Przestała się depilować, malować i myć włosy. Masz odwagę zobaczyć, jak wyglądają jej pachy i nogi?

06 Grudnia 2017

Nie może się opędzić od hejterów, którzy krytykują jej metamorfozę.

rezygnacja z depilacji

Sztuczność otacza nas ze wszystkich stron. Szczególnie w Internecie, gdzie aż roi się od plastikowych piękności podziwianych przez miliony zapatrzonych w nie fanów. Są uzależnione od operacji plastycznych i makijażu, całe dnie spędzają przed lustrem i nigdy nie odważą się pokazać swoich zdjęć bez gruntownego retuszu. Po drugiej stronie barykady stoi ona.

Leanne Ratcliffe, znana w Sieci jako „Bananowa Dziewczyna”, także szokuje, ale swoją surową naturalnością. Australijka występująca również pod pseudonimem Freelee jest weganką i zwolenniczką prostego życia. Bez depilacji, dezodorantów, szamponów i tym podobnych wynalazków, bez którego podobno można się obyć.

37-latka wyznała ostatnio, że od lat nie goli pach, a później zrezygnowała także z depilowania nóg, rąk, twarzy i łona.

Zobacz również: Kilka miesięcy temu ogłosiła, że już NIGDY nie będzie się depilować. Jak dziś wygląda jej ciało?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 18:35:29

Po prostu normalna kobieta. Nie muszę mieć odwagi aby zobaczyć nie ogolone nogi i pachy to po prostu natura.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 17:24:13

Ot, kolejna szurnięta weganka :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 09:28:21

Pachy niewydepilowane, ale brwi ma wyregulowane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 01:22:29

Fuuuj, ale fleja.... To co ona robi, to nie jest naturalność, bo nawet w zamierzchłych czasach kobiety depilowały ciała,i depilują również teraz, bo chodzi o HIGIENĘ a nie o ,,seksistowskie media,,i lansowanie.... Ktoś tu błędnie odbiera lewacką propagandę. Nie musi być sztuczna jak większość kobiet teraz. Ja rozumiem że ktoś się sprzeciwia sztucznym rzęsom, paznokciom czy doczepom na włosy czy nawet depilacji nóg, ale żeby przestać myć włosy, golić pachy czy łono ?! to jest obrzydlistwo ! Wygląda jak zapuszczona bezdomna, której nie stać na wodę i środki do higieny osobistej. Żaden facet nie będzie chciał jej kijem tknąć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 01:48:30

Z tą higieną, to nie do końca prawda, bo np. przycięte włosy łonowe chronią przed różnego rodzaju chorobami, "osłaniają" newraligiczne strefy. Jestem wielką fanką owłosionych, męskich ciał - natomiast nie rozumiem takiego zaniedbania u kobiety. W długoletnim związku pozwalam sobie czasem na kilkudniowe przerwy od golenia i mój mężczyzna nie ma z tym problemu, ale nie wyobrażam sobie zarosnąć, jak ta kobieta. To, po prostu, nieestetyczne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 02:11:44

Kiedy byłyśmy dziećmi, to nie miałyśmy żadnego owłosienia łonowego i jakoś przeżyłyśmy bez żadnych chorób więc teraz też są dla nas zbędne. Ja golę bo uważam że to bardziej higieniczne i estetyczne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 06:53:53

Ale z Ciebie zlosliwa pipa. Idz i naloz kolejna warstwe makijazu i sztuczne pazury, bo przeciez bez tego nawet do sklepu po bulki nie pojdziesz! A pozniej piep.rznij sie w glowe, to moze zrozumiesz, ze: a). higiena i depilacja, to dwie rozne rzeczy, b). panienka wcale nie wyglada na brudna i zaniedbana, c).nigdzie nie jest napisane, ze ona nie myje wlosow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 08:12:16

Właśnie, że jest napisane, że ona nie myje włosów. W tytule...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-06 12:14:19

Nie używa do tego szamponu! Czyli najprawdopodobniej myje samą wodą lub ekologicznym mydłem czy czymś innym bardziej naturalnym niż szampon. Dodatkowo, zastanawia mnie dlaczego niby niedepilowanie się jest sprzeczne z zasadami higieny u kobiet, ale u mężczyzn już jest spoko... tzw. podwójne standardy. (właściwie to przyjmę jakieś sensowne argumenty, może ktoś mnie przekona, że to jednak ma jakieś uzasadnienie :) )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 21:04:29

"Kiedy byłyśmy dziećmi" - nie uprawiałyśmy seksu, nie miałyśmy miesiączek, nie zachodziłyśmy w ciążę, nie spędzałyśmy tylu godzin tygodniowo na brudnych siedzeniach w tramwajach i autobusach. Łatwo wtedy o infekcję, niestety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 03:42:53

Dla mnie to może nawet g*wnem myć te włosy, nie moja sprawa...ja o siebie dbam i nie wyglądam jak lumpeciara spod budy z piwem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 05:00:17

Może myje orzechami piorącymi albo czymś co robi sama, nie napisała że nie myje. Dwa również nie zgadzam się na podwójne standardy, ja musze golić się dokładnie przez 20 min a facet nawet palcem nie kiwnie i zadowolony z siebie. Gdybym przestała pewnie byłabym "fleją". Przyznaję, że robię to dla mojego komfortu ale powiem wprost razi mnie brak depilacji u facetów i nie uznaję tutaj wyjątków. To po prostu niehigieniczne i obleśne, chyba nie muszę mówić o co mi chodzi dokładnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz