Dlaczego łączenie zabiegów jest korzystne? Podpowiadamy!

11 Października 2016

Specjaliści zajmujący się naszą urodą wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi synergiczne, pozwalające osiągnąć lepsze efekty. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

twarz

Jakie zalety ma łączenie zabiegów?

Możliwość łączenia kilku technologii w jednym zabiegu, dzięki ich wzajemnemu oddziaływaniu, przyspiesza odnowę skóry oraz umożliwia osiągnięcie dużo lepszych rezultatów pielęgnacyjnych w krótkim czasie. Klientki lubią łączone zabiegi, ponieważ efekty, które dzięki nim można osiągnąć, są intensywniejsze niż w przypadku oddzielnych wizyt w gabinecie – mówi kosmetolog Monika Banasik z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris – Efekt szybkiej i głębokiej regeneracji można uzyskać łącząc mikrodermabrazję z mezoterapią bezigłową i dermadrenage. Działanie odbywa się w systemie trzech kroków: złuszczania, regeneracji, masażu.

 

 

Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System ZINTEGROWANY SYSTEM PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI
www.instytuty.drirenaeris.com

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Katarzynkaaa
(Ocena: 5)
2018-01-24 15:20:50

Ja połaczyłam lipolizę w www.ollie.pl i zabiegi (masaże) na brzuch rewelacyjny efekt

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-31 16:05:39

Ja połączyłam makijaż permanentny z powiększaniem ust kwasem hialuronowym. Po konsultacji lek. Magdalena Tyc- Tyka z MTTEstetica zaproponowała zrobienie najpierw makijażu permanentnego w obrębie czerwieni wargowej, gdyż jej zaniki powodowały optyczne ich zmniejszenie. To spowodowało, ze usta wymagały już tylko delikatnego nawilżenia i poprawy konturu kwsem hialuronowym. Teraz wglądają pięknie i co najważniejsze zmyslowo i naturalnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Malinka
(Ocena: 5)
2016-10-11 14:24:34

u mnie łączenie ogranicza się do rzeczy takich jak oczyszczanie dłoni i paznokci, malowanie ich semilackiem bo zamawiam tanio na topdrogeria pl i do tego na koniec kładę olejki i masuję dłonią drugą dłoń. cudowne odprężenie i sobie już wyrobiłam taki rytuał co dwa tygodnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1