Kosmetyki naturalne VIANEK: Gwarantują piękny zapach i doskonałą pielęgnację!

08 Marca 2016

Nieznajomość tych produktów byłaby dla Was wielką stratą! Przetestowałyśmy je same i musimy przyznać, że zakochałyśmy się bez pamięci.

VIANEK

VIANEK to polska marka kosmetyków naturalnych, dedykowana kobietom w każdym wieku, o zróżnicowanych potrzebach pielęgnacyjnych, a jednocześnie wymagających. 

VIANEK to połączenie starannie dobranych składników, urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, które sprawia, że kosmetyk Cię wyróżnia.

VIANEK to bezpieczny, naturalny skład. Kosmetyki te zapewniają łagodną pielęgnację, a nowatorskie receptury gwarantują zadowalające efekty stosowania.

VIANEK to marka, w której kolor idealnie współgra z zapachem, działaniem i przeznaczeniem każdego kosmetyku.

VIANEK to sześć serii produktów, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, które wyróżniają się kolorem charakterystycznych elementów. Motyw kwiatowy, który pojawia się na opakowaniach kosmetyków VIANEK stanowi tradycję, przekazywaną z pokolenia na pokolenie w małopolskiej wsi Zalipie. Jest niezwykle oryginalną, jedyną w swoim rodzaju sztuką ludową, cenioną nie tylko w Polsce.

Marka, chcąc jak najlepiej dostosować się do potrzeb klientek, oferuje aż sześć linii. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać tę, którą najlepiej odpowiada potrzebom naszej skóry. Mamy do dyspozyzcji linie: nawilżającą, odżywczą, energetyzującą, łagodzącą, kojącą i ujędrniającą. 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz