Kochasz podróżować? Te TATUAŻE będą dla Ciebie idealne!

13 Maja 2015

Te motywy sprawią, że już zawsze będziesz pamiętać o swojej potrzebie zwiedzania całego świata!

tatuaż podróże

Często zajęci codziennymi sprawami i obowiązkami, nie mamy możliwości, aby wyjechać gdzieś daleko. Jak więc dać upust swojej naturze podróżnika? Doskonałym pomysłem są tatuaże, inspirowane podróżami. Te motywy sprawią, że już zawsze będziesz pamiętać o swojej potrzebie zwiedzania całego świata!

Hans Christian Andersen mawiał: Podróżować to żyć. Trzeba przyznać, że nawet ludzie, którzy kochają stabilizację i spokój, uwielbiają odwiedzać nowe miejsca i tym samym odkrywać to, co zupełnie nieznane i ekscytujące. Podróże pozwalają na poszerzanie swoich horyzontów myślowych. Fizyczna podróż często staje się także bodźcem do podróży w głąb samego siebie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej pragniemy uwiecznić nasze zamiłowania na ciele, robiąc tatuaż. Motyw podróży doskonale sprawdza się w tym przypadku!

Nawet niewielki tatuaż będzie miał dla ciebie szczególne znaczenie, jeśli wybierzesz odpowiedni wzór. To może być kompas, wzór mapy czy kontur twojego ulubionego państwa. Możesz postawić także na bardzo kobiecy latawiec, balon, samolot czy zarys najpiękniejszej budowli, jaką widziałaś. Możliwości jest mnóstwo! Jeśli naprawdę kochasz podróżować, na pewno od razu będziesz wiedziała, jaki wzór najbardziej już zawsze chciałabyś mieć na sobie. 

Inspiracji poszukaj w naszej galerii!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-15 20:14:31

re: Kochasz podróżować? Te TATUAŻE będą dla Ciebie idealne!

A może by tak lakierem namalowany na paznokciu znaczek "&"? Zwraca uwagę na problem białaczki i na działania Fundacji DKMS. Poza tym można wytatuować na dłoni ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1