Cały Internet śmieje się z jej tatuażu. Wybrała najgorsze miejsce

30 Stycznia 2018

Umiejscowienie to nie wszystko. Wzór również...

tatuaż na czole

Dopiero co Internet przestał śmiać się z 19-letniego obywatela Nowej Zelandii, który wytatuował sobie pół twarzy i narzekał na brak ofert pracy, a już mamy do czynienia z bardzo podobnym przypadkiem. Tym razem buzię oszpeciła sobie jednak kobieta i w przeciwieństwie do młodego tatusia - na razie nie narzeka na oryginalną „ozdobę”.

Kate Bullen pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale jej sława zaczyna wykraczać daleko poza granice ojczyzny. Wszystko za sprawą tatuażu, który kilka dni temu pojawił się na jej obliczu. Słowo „Vegan” zajmuje sporą część jej czoła - od połowy długości brwi aż do skroni.

Po co go zrobiła?

Zobacz również: Nie chciałabyś, żeby ojciec Twoich dzieci TAK wyglądał. Z twarzy tego tatusia śmieje się cały Internet...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-30 10:32:13

Ja jestem weganka od 7 lat i w zyciu bym sobie czegos takiego nie zrobila byleby tylko sie pochwalic. Moje zycie, moja dieta. I faktycznie tu nie chodzi o tatuaz per se, bo sama jestem wytatuowana, ale takie kretynki doprowadzaja mnie do szalu. Przez takie lalunie wlasnie weganie sa zle postrzegani.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 11:33:34

Weganie są źle postrzegani, bo wciskają na siłę swój światopogląd innym i przedr wszystkim krzywdzą swoje dzieci odmawiając im mięsa co prowadzi do wielu chorób w wieku dorosłym. Amerykańscy lekarze uważają, że epidemia niepłodności jest efektem mody na wegetarianizm z lat dwutysiecznych wśród nastolatek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 09:20:21

WTF ahahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 00:58:14

Spoko niech jeszcze wytatuuje sobie, że studiuje prawo, ćwiczy crossfit , nie je glutenu i inwestuje w bitcoina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1