Tak wygląda ciało kulturystki po kilku miesiącach bez treningu. Zamiast mięśni ma...

15 Lipca 2017

I wcale nie jest z tego powodu smutna!

Jolene Jones

W Internecie aż roi się od zdjęć prezentujących spektakularne metamorfozy. Widzimy na nich ludzi, którzy przeszli totalną transformację. Byli otyli i udało im się schudnąć. Albo bardzo szczupli i nabrali tkanki mięśniowej. Ale nie każda przemiana idzie w tym kierunku. Poznajcie młodą kobietę, która cieszy się z tego, że (zdaniem wielu) wygląda coraz gorzej.

Jolene Jones ze Stanów Zjednoczonych od lat pracowała nad swoją sylwetką. Codziennie trenowała na siłowni i była na permanentnej diecie. Nie miała czasu na to, by cieszyć się życiem. Wszystko było podporządkowane jednemu celowi - imponującej muskulaturze. Podnosiła ciężary, choć nie sprawiało jej to żadnej radości i codziennie jadła to samo, choć tak naprawdę miała ochotę zgrzeszyć.

Ale to już koniec. 26-latka jakiś czas temu zdecydowała się żyć inaczej. I odbiło się to na jej wizerunku

Zobacz również: Po monstrualnej otyłości nie został nawet ślad. Zobacz zdjęcia SZCZUPŁYCH ludzi, którzy kiedyś byli BARDZO GRUBI!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 22:39:53

Od razu widać różnicę, była piękną kobietą o wysportowanej sylwetce a teraz wystająca opona na brzuchu i sflaczałe ciało....Nie wiem co jej przyszło do głowy żeby przestać się ruszać i zamieniać się w kluskę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Xxx
(Ocena: 3)
2017-07-16 00:34:29

Oczywiście...Najlepiej żreć i pić browary. Ciekawa droga do szczęścia :) To są doraźne przyjemności, które prowadzą do zguby na dłuższą metę. Było tak pięknie to trzeba było zniszczyć. Nie twierdzę, że trzeba sobie wszystkiego odmawiać, to normalne, że na imprezie można coś wypić czy zjeść więcej, ale sądząc po metamorfozie ta pani musi pozwalać sobie codziennie. Ciekawi mnie co mają na celu takie artykuły? Propagowanie otyłości i leczenie kompleksów wielorybom bez silnej woli?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-17 11:57:24

Zawsze mnie to razi jak ktoś tak pisze, i nie, nie jestem otyla, ale pracuję z takimi ludźmi. Jak ktoś nigdy nie miał problemów z wagą i jedzeniem (i nie, nie chodzi o 5-8kg...) to tego nie zrozumie. Jedzenie jest jak uzależniona, jak nikotyna hak alkohol, trzeva naparwde ciężko pracować. A nie, że wystarczy nie żreć... No tak, bo wystarczy nie palić i nie pić i się człowiek pozbywa nałogu, proste? Proste! Wymykają palcami ludzi przez och słabości, pokazujesz, że masz jakieś swoje mocni oznaczone i łatwiej śmiać się z innych niż zmierzyć się ze swoimi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 3)
2017-07-15 16:13:47

Raczej bikiniara nie kulturystka. Do kulturystki jej jeszcze w CH daleko. ;-) ale podziwiam ją, nie każdy chce prowadzić życie na psim żarciu. :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-15 10:12:56

No i dobrze.czlowiek nie zyje sama silownia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1