Pierwszy raz od lat założyła strój kąpielowy. Nawet hejterom zabrakło słów

04 Maja 2018

Blogerka plus size + bikini = katastrofa? Nie tym razem.

Jazmina Daniel

Widok krągłej kobiety w stroju kąpielowym nikogo nie powinien już dziwić. Po latach ukrywania się pod zabudowanymi strojami lub ratowania sytuacji zwiewnymi chustami - piękności plus size do plażowania podchodzą coraz bardziej odważnie. Te najbardziej śmiałe decydują się nawet na skąpe bikini i nie zamierzają przepraszać za to, jak wyglądają.

Zobacz również: Królowa cellulitu: Jej ciało od pasa w dół wprawia w osłupienie (Uwaga - tego nie da się odzobaczyć)

Panuje powszechne przekonanie, że już nic ich to nie kosztuje. Krągłe dziewczyny nabrały tak dużej pewności siebie, że bez zastanowienia odkrywają swoje wdzięki, a ruch „body positive” raz na zawsze pozbawił je kompleksów. To jednak tylko część prawdy. Dla wielu z nich pokazanie się niemal w całej okazałości to wciąż ogromne wyzwanie.

Tak jak dla niej. Jazmina Daniel właśnie opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie tego typu i zachwyciła internautów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 05:38:45

Bikini jest z definicji dwuczęściowe, pismaku. A co do osoby na zdjęciu - jest gruba i strój kąpielowy tylko to odsłania. Twarz może i ma ładną - nie widzę przez tę tapetę - ale po zrzuceniu kilku kikogramów może wyglądać tylko lepiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 16:02:26

A może to nie jest jej wina , że tak wygląda, zastanowiliście się co niektórzy ?! Znam osoby wyglądające jak patyki, ale wp*erdalające w Macu itp. fast food barach codziennie, i jakoś im to nie szkodzi. Znam też osoby które muszą się ograniczać, bo jak tylko coś tam zjedzą, od razu przytyją, bo nie mają dobrej przemiany materii. Ja tak niestety mam i liczę nawet codzienne kalorie, które zjadam. To ma być j*bana sprawiedliwość na tym świecie ?! Cieszcie się szkielety, że wyglądacie jak wyglądacie, bo bycie grubym nie jest fajne, a te codzienne liczenie kalorii jest naprawdę męczące....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2018-05-04 14:36:13

Wow

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 11:06:04

rany, jacy wy szkielety jestescie ograniczeni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 05:56:43

Kto jak kto, ale to grubasy są bardziej ograniczone. Kiedy widze jak się poruszacie... Każda fałdka w inną stronę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kultura wypowiedzi
(Ocena: 5)
2018-05-05 12:29:38

Wiecej kultury, zamiast obraźliwych epitetów?!...

Wiecej kultury, zamiast obraźliwych epitetów?!...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 10:29:00

Zgadzam sie, ze szczuple cialo, to nie tylko uroda, ale tez lepsza jakosc zycia. No i przede wszystkim zdrowie. Ludzie szczupli, sa zdrowsi, nie maja obtluszczonej watroby, nie maja wzdec, maja mniejsza szanse na nadcisnienie, miazdzyce itd... bycie grubym to kalectwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 14:27:11

ludzie szczupli tez maja odtłuszczone organy wewnetrzne, wysoki cukier i cholesterol,problemy z trawieniem itp. i to wcale nie sa jakies wyjatki. jest duzo innych przyczyn takich problemow zdrowotnych (nie tylko otylosc).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewa
(Ocena: 5)
2018-05-04 07:56:07

Jednak bycie szczupłym to nie tylko moda ale przede wszystkim zdrowie uroda i dłuższe życie. Tak nas natura stworzyła, że ruch jest potrzebny a jedzenie ograniczone i tylko naturalne. Dzisiaj jest odwrotnie, za dużo siedzimy i jemy bez ograniczeń byle co i stąd problemy. Ja w ciągu roku zrzuciłam 19 kg czuję sie o niebo lepiej! Poczytajcie sobie książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Warto, mi ta wiedza bardzo pomogła w moim odchudzaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1