7 cech wyglądu, których w sobie nienawidzimy, a mężczyźni uważają je za... nasze największe atuty! (Nawet nie wiesz, jak bardzo ich to kręci)

21 Września 2016

Tymi niedoskonałościami naprawdę nie musicie się przejmować!

kompleksy kobiet

Kompleksy bywają uzasadnione, ale w niektórych przypadkach można przyrównać je do paradoksu. Tak przynajmniej wypowiadają się mężczyźni, którzy dowiadują się, dlaczego ich dziewczyny czują się gorsze od innych. Wielu z nich jest przekonanych, że po prostu na siłę wmawiamy sobie kompleksy, żeby mieć na co ponarzekać. Może i mają trochę racji, ale nasze poczucie niedoskonałości wynika również z kanonu piękna, który kreują media. Patrząc na atrakcyjną modelkę na okładce, automatycznie się do niej porównujemy. To nie tajemnica, że zdjęcia są poddawane retuszowi, ale obraz przemawia do nas tak bardzo, iż automatycznie odrzucamy tę wiedzę. Kolejna sprawa to operacje plastyczne, najlepsze kosmetyki, trenerzy personalni oraz jedzenie. Dzięki nim wygląd poprawia się na lepsze, ale nie każdą kobietę na to stać – finansowo i czasowo. Są też cechy fizyczne, z którymi nie da się nic zrobić, bo zostały siłą narzucone przez naturę.

Duża nadwaga, pryszcze, bardzo cienkie włosy – to faktycznie cechy dające się zaliczyć do uzasadnionych kompleksów. Które nimi nie są? Albo nie są nimi z męskiego punktu widzenia? Kobiety bardzo by się zdziwiły, gdyby dowiedziały się, że ich niedoskonałości pociągają płeć przeciwną. Wyróżniłyśmy kilka z nich na podstawie wpisów na zagranicznych forach internetowych.

Zobacz także: Nastolatka pokazała owłosioną pachę. Internauci zmieszali ją z błotem!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
1.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kobieta
(Ocena: 1)
2016-09-21 14:56:52

Jesteście po prostu głupi :D czytam te artykuły jak w pracy zostaje przysłowiowe 5min do końca z ciekawości i pośmiania się :D Ale dzisiaj pobiliście rekord! Jak powinien nazywać się artykuł? "Jak wpędzić w kompleksy nawet osoby, które ich nie mają." Pierwsze słowa artykułu?! Kompleksy mają podstawy?! Oo Jak Ci się coś nie podoba to to zmień, jak się nie da tego zmienić to pokochaj. Ta strona powinna być nazwana jako "Oficjalne wpędzanie nastolatek w kompleksy" Pozdrawiam Szczęśliwy rozmiar 42 :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kobieta
(Ocena: 1)
2016-09-23 07:28:28

Dziękuje za komplement :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1