Kobiety wybrały najseksowniejszą męską sylwetkę (Mięśniak czy chudzielec?)

05 Grudnia 2016

Ideał może być tylko jeden. Sprawdź, jak wygląda!

męskie ciało

Wyniki tego eksperymentu udowadniają, że chyba nie końca się zrozumieliśmy. Mężczyźni marzą o muskularnej sylwetce, by zaimponować płci przeciwnej, a kobiety… gustują w czymś zupełnie innym. Ich wyobrażenia i nasze oczekiwania zupełnie się rozminęły - przekonuje portal „Mail Online”, któremu udało się to udowodnić.

Redakcja zaprosiła do udziału w eksperymencie trzech przystojniaków. Wszyscy atrakcyjni i zgrabni, ale nieco inaczej zbudowani. Następnie o ocenę poproszono 10 młodych kobiet. Każdej z nich założono okulary śledzące ruchy gałek ocznych. Specjalne oprogramowanie zmierzyło, na którego z panów patrzyły najdłużej i z największym zainteresowaniem.

Kto okazał się najseksowniejszy?

Zobacz również: Wszystko jasne! Faceci wybrali najseksowniejszą kobiecą figurę (Masz taką?)

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

E
(Ocena: 5)
2016-12-05 02:36:24

To przez hormony. Kobietom na tabletkach (albo innych hormonalnych metodach) bardziej podobają się chłopięce sylwetki niż takie a'la macho. Czytałam badania na ten temat. Stąd boom na metroseksualizm itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-05 06:04:29

w niektórych przypadkach hormony, a w innych po prostu kwestia gustu. ja zadnych metod hormonanych nie stosuję, a zawsze najbardziej podobali mi sie mezczyźni o chłopięcych sylwetkach i androgynicznej urodzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-05 06:31:27

Ja biorę tabletki i dalej lubię mięśniaków. Nie takich gigantów z siłowni, ale mocne, zbite mięśnie, np. ciało Franka Medrano. W ubraniu wygląda na szczupłego, jak się rozbierze, to widać, że jest siiiilnnyyyy. Drugie miejsce miałby u mnie misiek. Trochę większe ręce (nawet tłuszczyk, a nie mięśnie), trochę większy brzuch. Taki mięśniak, który się roztatusiował :) Trzecie miejsce chudzielec, sama jestem drobna, ale przy chudzielcach czuję się zawsze mniej kobieco. Ostatnie - otyły. Dla mnie to po prostu odrzucające.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 2)
2016-12-05 16:44:06

Biorę hormony i jakoś nie podobają mi się takie chłopięce figury... wręcz mnie odrzucają. Lubię jak facet ma trochę więcej niż trochę mniej, oczywiście w rozsądnych granicach. Nie musi być mięśniak, ale lubię mocną budowę, brzuszki mi nie przeszkadzają :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
E
(Ocena: 5)
2016-12-06 01:43:03

Czyli te badania to była ściema, albo na grupie badawczej 10 kobiet. Pjona ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-06 10:00:10

Pjona :) ja najbardziej lubie chudzielców i tabletki owszem biorę, ale od niedawna, a chudzielce podobali mi się od zawsze :) ja również slyszałam o tych badaniach, ale zawsze podchodzę do tego typu badań z dużym dystansem. w końcu każda kobieta jest inna, każdej ma własny gust i to dobrze, bo było by nudno gdyby wszystkim podobało się to samo :) nie każdej kobiecie musi podobac sie typ wysokiego, umięśniongo bruneta z kwadratową szczenką i kilkudniowym zarostem, mnie tacy faceci wręcz odzucają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1