Tatuaże dla biedaków: Brzydkie i niebezpieczne, a i tak wszyscy je robią!

09 Października 2016

Nie stać Cię na wizycie w salonie? Podobno wystarczy igła i atrament...

Jak zrobić tatuaż w domu

Przede wszystkim, tatuując się w ten sposób nie uzyskamy raczej spektakularnego efektu. W grę wchodzą wyłącznie najmniej skomplikowane wzory składające się z pojedynczych kropek lub linii prostych. Nie ma mowy o wymyślnym cieniowaniu.

Co jeszcze istotniejsze - jest to metoda bardzo ryzykowna. Zwłaszcza, kiedy korzysta się z igły nieznanego pochodzenia. Nie bez znaczenia jest również wszczepiany pod skórę barwnik. W ramach oszczędności mało kto decyduje się na zakup profesjonalnego tuszu, a zwykły atrament po prostu się do tego nie nadaje.

Media alarmują, że studenci i tak nic sobie z tego nie robią. W akademikach „dziarają się” wszyscy.

Zobacz również: MĘSKIE WYZNANIA: Ona się rozebrała, a moim oczom ukazał się wstrętny tatuaż!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 18:58:28

Idioci nie wiedzą co się może stać :) Zobaczymy jak komuś coś się stanie. Tatuaże dla szpanu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kia
(Ocena: 5)
2016-10-09 18:13:08

Marne efekty to mogą być jak ktoś to robi pierwszy raz w życiu i nie ma zdolności artystycznych. Obracam się w towarzystwie studenckim i jestem jedyną, która ma ręcznie robione tatuaże. "Nie ma mowy o wymyślnym cieniowaniu" Zależy jakie cieniowanie chce się uzyskać, można zrobić fajne cieniowanie poprzez nagromadzenie kropek. "Zwłaszcza, kiedy korzysta się z igły nieznanego pochodzenia" nikt nie będzie korzystał z igły nieznanego pochodzenia, bo sterylna igła w jałowym opakowaniu z apteki kosztuje max 2 zł. "W ramach oszczędności mało kto decyduje się na zakup profesjonalnego tuszu" profesjonalny tusz wcale nie musi kosztować gigantycznych pieniędzy, a na pewno będzie tańszy niż w wizyta w salonie, zwłaszcza jeśli chcemy malutkie, proste wzory. "najpierw opalają skórę zapalniczką" ... serio? Większej głupoty nie słyszałam, NIKT tak nie robi. Czy to znaczy, że pierwsza lepsza osoba może sobie robić taki tatuaż zamiast iść do salonu? ABSOLUTNIE NIE! Trzeba wiedzieć co się robi, trzeba mieć świadomość higieny, trzeba zadbać o swoje środowisko pracy, trzeba mieć umiejętności artystyczne, trzeba mieć wyczucie w ręku, trzeba umieć dbać o czystość i jak najlepszą sterylność pracy, trzeba mieć odpowiednie, bezpieczne materiały. Nikt nie będzie ryzykował zakażeniem zrobienia sobie gów.nianego tatuażu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-09 10:29:07

Wszyscy je robią? To pokażcie mi gdzie ja go mam bo jakoś nie widzę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-09 14:36:45

Mój też się kamufluje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 09:16:30

skąd informacja, że tatuaże ze zdjęć nie są robione profesjonalnie? proste wzory też można wykonać w studiu i mimo że nie wyglądają "spektakularnie" to bywają bardzo fajne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1