Jak zredukować cellulit w nieinwazyjny sposób?

20 Grudnia 2014

Efekt? Wygładzona, odmłodzona skóra i wymodelowana sylwetka!

endermologia lipomassage

Pomarańczowa skórka to problem nie jednej z nas. Staramy się walczyć z cellulitem na wiele sposobów. Korzystamy między innymi z - często nieskutecznych - kosmetyków lub decydujemy się na skomplikowane i bolesne zabiegi. Okazuje się jednak, że istnieje nieinwazyjny sposób na poradzenie sobie z tym problemem. Rozwiązaniem jest zabieg endermologii, który stawia na naturalną stymulację. Efekt? Wygładzona, odmłodzona skóra i wymodelowana sylwetka!

Endermologia to zabieg, który wykonuje się zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. 

Nasza redaktorka zdecydowała się na kurację, służącą udoskonalaniu ciała, czyli Lipomassage LPG, będący unikalną techniką modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Dzięki temu mogłyśmy dowiedzieć się, na czym polega ta innowacyjna metoda, jak wygląda sam zabieg, a także - czy jest skuteczny?

Endermologia została wynaleziona przez Louisa Paula Guitay, motocyklisty, który uległ wypadkowi, wymagającemu wielomiesięcznej rehabilitacji, opierającej się głównie na masażu ręcznym. To zainspirowało Guitaya do stworzenia maszyny, imitującej ruchy masażystów. 

Enderomologię można więc najprościej określić jako masaż mechaniczny, który wykonuje się przy pomocy głowicy, wyposażonej w wałki, o różnych napędach i trybach, których zadaniem jest: wygładzenie cellulitu, stymulowanie wymiany płynów, a także produkcji kolagenu i elastyny; modelowanie sylwetki, oddziaływanie na złogi tłuszczu, aktywowanie lipolizy (uwalniania tłuszczu), tonizowanie tkanki skóry. To właśnie szeroki zakres skuteczności wyróżnia ją na tle innych metod walki z cellulitem, takich jak choćby kosmetyki, które nie wnikają na tyle głęboko w skórę, aby w faktyczny sposób poradzić sobie z nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej. Endermologia bowiem oddziałuje na tkankę łączną, redukując problem właściwie w miejscu jego powstawania. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tatiana
(Ocena: 5)
2016-10-05 20:03:58

Cellulit straszna sprawa. Polecam konkretne zabiegi na cellulit. Ja robiłam sobie w Beauty Factory- Fabryka Urody w Poznaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-21 15:30:48

re: Jak zredukować cellulit w nieinwazyjny sposób?

nawet po czcionce widać, że wklejony artukuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1