Jak możesz zadbać o swój wygląd podczas snu? (Rano obudzisz się piękniejsza niż kiedykolwiek)

10 Marca 2017

Dzięki tym trikom zaoszczędzisz także czas z rana.

sen

Ranki należą do najmniej lubianych pór dnia. Nie chodzi tylko o wstawanie, które nie jest przyjemne chyba dla nikogo, ale również liczbę czynności składających się na „poranny rytuał”, który powinien mieć miejsce. Kwestia ta jest szczególnie męcząca w przypadku kobiet. Przed wyjściem z domu muszą wziąć prysznic, zadbać o włosy, zrobić makijaż, ubrać się, często także dopilnować różnych spraw. O śniadaniu czasami można tylko pomarzyć.

Wiele kobiet ma tendencję do odkładania różnych czynności na dzień następny. Np. zamiast umyć włosy wieczorem, przekładają to na „jutro”. Kiedy już nadchodzi, trudno im wstać, czas kurczy się nieubłaganie i trzeba coś wykombinować, żeby jakoś wyglądać albo zaryzykować spóźnienie. W tym przypadku poranny rytuał jest jeszcze trudniejszy do realizacji.

Jest jednak kilka sposobów na to, żeby zaoszczędzić czas i wyglądać rano dobrze nawet bez kilku warstw tapety. Źródło sukcesu tkwi właśnie w zmianie nawyków i wykonywaniu niektórych czynności przed snem. Jeżeli nie jesteś przekonana, że Ci się to uda, postaraj się chociaż raz zastosować poniższe wskazówki. Jesteśmy przekonane, że efekt przerośnie Twoje oczekiwania i sprawi, że częściej zaczniesz wcielać je w życie. Co najważniejsze, nie tylko zaoszczędzisz czas z rana, ale stopniowo zauważysz pozytywną zmianę w swoim wyglądzie.

Zobacz także: Znana blogerka ujawniła, jak wygląda bez makijażu, filtrów i retuszu. Spora różnica!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kasia
(Ocena: 1)
2017-09-09 21:20:14

Antyperspirant na noc? Boże, kto to pisał? Lepiej niech sobie autor poczyta o antyperspirantach...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1