Jak wyszczuplić twarz? (Pucołowatym policzkom powiedz bye, bye!)

03 Sierpnia 2016

Dzięki tym metodom jest to możliwe!

jak wyszczuplić buzię

Obecny kanon urody promuje szczupłe twarze o wyraźnie zaznaczonych kościach policzkowych. Tendencję do wyszczuplania twarzy można zauważyć zwłaszcza w środowisku celebrytek. Kobiety o zbyt pełnych policzkach mają problem. Wyglądają dziecinnie i mało seksownie. Są też osoby zmagające się ze zbyt szerokim kształtem twarzy i chciałyby zmniejszyć jej objętość.

Mamy kilka możliwości, aby poprawić wygląd twarzy i nadać jej odpowiednie proporcje. Efekty są różne w zależności od metod. Jest makijaż na wyszczuplenie twarzy. Można wyróżnić także zabiegi, kremy, a nawet ćwiczenia.

Podpowiadamy, która z metod okaże się dla Ciebie najlepsza.

Jak wyszczuplić twarz makijażem

Jeżeli chcesz zawalczyć z pucołowatością twarzy makijażem, sprawdź, czy masz wszystkie potrzebne kosmetyki. Potrzebne będą dwa rodzaje podkładów. Jeden musi być oczywiście dopasowany do kolorytu Twojej twarzy, a drugi o ton ciemniejszy. Niezastąpiony jest także bronzer oraz róż. Wyposażona w te środki szybko zmienisz swój wizerunek. Zaczynamy od podkładów. Ten, którego używasz zazwyczaj, nałóż na całą twarz. Ciemniejszy rozprowadź na tych częściach, które chcesz wyszczulić. Np. w przypadku zbyt szerokiej żuchwy – po bokach. Efekt optycznego wydłużenia twarzy osiągniesz, nakładając bronzer skośnymi pociągnięciami pędzla na zewnętrzne części czoła oraz żuchwy. Na koniec nałóż odrobinę różu pod kości policzkowe.

Zobacz także: Jaka fryzura wyszczupli twarz?

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Żenada
(Ocena: 1)
2016-08-03 09:34:09

Dziecinnie i mało seksownie ? Ejjj ! Uwazajcie, co piszecie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1