Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

28 Kwietnia 2016

Jeżeli należysz do grona kobiet pragnących się odmłodzić, koniecznie zapoznaj się z tymi urodowymi chwytami.

jak się odmłodzić

Kobieta z wiekiem staje się silniejsza psychicznie i bardziej świadoma swojego ciała. Powiedzenie, że jest jak wino - im starsza, tym lepsza - bardzo trafnie podsumowuje tę tezę.

Chociaż kobiety wraz z upływem lat zdobywają doświadczenie, żyją coraz większą pełnią życia i są bardziej przekonane o tym, czego pragną, widok w lustrze psuje im humor.  Już po 25. roku życia na twarzy pojawiają się niekorzystne zmiany świadczące o postępującym procesie starzenia. Jedną z nich jest suchość skóry, zmniejszenie jej elastyczności i w rezultacie pierwsze zmarszczki. Dodatkowe lata są również związane z wolniejszą przemianą materii, co powoduje łatwiejsze przybieranie na wadze. Niektóre kobiety zauważają u siebie także pierwsze siwe włosy.

Panie doskonale mają świadomość, że nie cofną czasu. Rozwiązaniem w tym przypadku jest codzienna pielęgnacja i triki, dzięki którym można wyglądać młodziej nawet o pięć lat. Jeżeli należysz do grona kobiet pragnących się odmłodzić, koniecznie zapoznaj się z tymi urodowymi chwytami.

Zobacz także: Jak dawniej dbano o urodę? (Trujące szminki, arszenikowy puder, farba z siarką)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

m.
(Ocena: 5)
2017-01-13 20:25:21

"Już po 25. roku życia na twarzy pojawiają się niekorzystne zmiany świadczące o postępującym procesie starzenia." Taa, "procesie starzenia". Pierwsze "zmarszczki" czy linie można mieć dużo wcześniej, jest to kwestia nawyków mimicznych, itp. Osiwieć też można już w wieku nastoletnim. To nie jest objaw starzenia sam w sobie, tylko wynik obniżenia się kwasu solnego w organizmie i niedobory różnych witamin. Jakoś nikt nie myśli o nastolatkach z liniami na czole (widuję takich, nie jest to rzadki widok), że się starzeją, czy że staro wyglądają. Coście się tak uparli na te "25 lat"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lala
(Ocena: 5)
2016-05-06 15:25:08

re: Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

spróbujcie odmaładzający piling kwasowy od floslek na noc, jest niesamowity

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
KuniaGunia77
(Ocena: 5)
2016-04-29 22:34:21

re: Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

Nabawić się pryszczy ;) hehe, tak mi przyszło do głowy, bo pamięam jak ja się swoich pozbyłam w dość krótkim czasie bo kuracją tabsami iqface, niecałe 3 msce i ludzie którzy mnie nie widzieli jeszcze w trakcie mówili, że bez nich to wyglądam wreszcie poważniej , jak dojrzała kobieta :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1