Jak szybko pozbyć się malinki?

02 Czerwca 2016

Malinka to wyraz namiętności, ale także spory kłopot. Jak pozbyć się jej najszybciej?

malinka na szyi

Będąc w stałym związku, trudno uniknąć malinki. To raczej niewykonalne. Malinka to popularna nazwa dla siniaka powstającego pod wpływem namiętnego pocałunku. W trakcie bardzo często zostają rozerwane naczynia krwionośne i wylewa się krew, która powoduje brzydkie plamy pod skórą.

Faceci nie ułatwiają zadania i wręcz za honor poczytują sobie zrobienie dziewczynie malinki. Mężczyźni lubią oznaczać to, co należy do nich i często nawet nieświadomie traktują swoją kobietę jak własność. Poczucie, że inny facet zobaczy krwiste ślady na szyi ich partnerki, wywołuje w nich poczucie satysfakcji i dobrze spełnionego obowiązku.

Nie zmienia to faktu, że malinki bywają kłopotliwe.  Kiedy w grafiku widnieje ważne spotkanie w pracy albo następnego dnia zaplanowany został egzamin na uczelni i nie wypada założyć golfu, tym bardziej że za oknem jest ok. 30 stopni C, problem jest naprawdę poważny… Puder i podkład nie są w stanie zamaskować wszystkiego. Na szczęście są sposoby na pozbycie się malinki.

Zobacz także: Ona udowadnia, że każda kobieta może dobrze wyglądać w stroju kąpielowym. Udało się?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

inferno
(Ocena: 5)
2016-06-02 04:46:39

re: Jak szybko pozbyć się malinki?

malinki to dziecinada... :/ na serio są ludzie w wieku ponadgimnazjalnym, którzy fundują sobie coś takiego? lol xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-02 13:28:17

ja mam coś takiego za każdym razem jak ktoś pocałuje mnie w szyje. Robią się przy zwykłym całowaniu. Mam tak wrażliwą skórę, że takie coś pojawia się za kazdym razem. Kiedyś siostra przycisnęła mi do szyi zakrętkę od pasty do zębów na ok 10 sekund. Moja szyja wyglądała jak po ugryzieniu zombie. Kiedyś w liceum grałam w przedstawieniu. Straciłam rolę Desdemony bo po pierwszej próbie wyglądałam jak trup. Ogólnie siniaki robią mi się strasznie łatwo ale szyja jest u mnie bardzo wrażliwa. To już nie kwestia celowego ssania czyjejś szyi. To jest strasznie uciążliwe, musiałam absolutnie zabronić dotykania mojej szyi. Lekarze nie byli w stanie jednoznacznie stwierdzić dlaczego siniaki i krwiaki robią mi się tak łatwo. Na szczęście (może nieszczęście) ten problem zniknął bo od 4 lat się z nikim nie spotykam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-03 00:23:16

czasem zrobisz to przypadkowo.calujesz faceta i ma wrazliwa skore i malinka zafundowana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1