Przyłóż białą kartkę papieru do twarzy i przekonaj się, czy wyglądasz dobrze

05 Czerwca 2018

Może się okazać, że nosisz ubrania w kolorze, który zupełnie do Ciebie nie pasuje.

odcień skóry

Spokojnie, to nie jest kolejna odsłona „A4 Challenge”. Ta groźna zabawa, która robiła furorę w Internecie kilka lat temu polegała na tym, by przyłożyć kartkę do talii i sprawdzić, czy się za nią mieścimy. Jeśli tak - wszystko wskazywało na to, że jesteśmy idealnie zgrabne. Absurdalna moda nie miała nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i mamy nadzieję, że już nigdy nie powróci.

 Internautki porównują swoje uda do czekolady. Każda chce mieć takie ciało

Tym razem papier wykorzystywany jest w słusznym celu - informuje portal „Mail Online”. Okazuje się, że biała kartka przyłożona do twarzy może odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie i znacznie ułatwić nam życie. Chodzi o dobór idealnej kolorystyki ubrań, które powinnyśmy nosić. Zamiast błądzić i ryzykownie eksperymentować - możesz to sprawdzić tu i teraz. Wystarczy kawałek papieru.

Podejdź do lustra, zasłoń kartką połowę twarzy i przyjrzyj się, co widzisz. Wynik tego eksperymentu bardzo łatwo odczytać i zinterpretować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 20:59:48

A ja mam na tescie z kartka, cieple kolory, a zyly niebieskie;) pewnie dlatego mam taki problem z wyborem kolorow ciuchow, bo jestem pomiedzy. W ogole zazuwazylam ze kobiety w Polsce nie maja ani cieplej ani typowo zimnej urody, maja taka pomiedzy. Natomiast koloryatyka ciuchow w sieciowkach jest albo ciepla albo zimna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 17:45:12

Ja mam na przedramionach tylko niebieskie i zielone żyły, to znaczy, że moja skóra jest w odcieniu ciepłym i chłodnym jednocześnie? :o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 03:22:36

Z żylami się nie sprawdza. Pod pewnym kątem, na przedramionach, są niebieskie, a pod innym zielone - te grubsze. Na dekolcie i twarzy bardziej zielone, a na udach, skroniach i czole bardziej niebieskie. Na stopach oraz te mniejsze na reszcie ciała są fioletowe. To jaki mam odcień skóry? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 13:38:41

moze neutralny :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-05 14:50:01

Jest to możliwe by był neutralny?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-06 23:18:18

Oczywiście, że tak - neutralny czyli taki do którego nic nie pasuje (czytaj ja mam taki :P). I nie patrz na żyły. Jakie masz oczy? Jak są niebieskie lub szare to na 99 masz zimny typ. Jak masz zielone czy piwne to... już tak łatwo nie określisz. Ogólnie jak wygladasz lepiej w niebieskim to raczej zimny, a jak w zielonym to ciepłe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1