Jak pozbyć się pryszczy w jedną noc?

04 Marca 2017

To możliwe. Wystarczy, że zastosujesz jeden z tych sposobów.

metoda na pryszcze

Pryszcze to jeden z najbardziej znienawidzonych problemów skórnych. Potrafią pojawić się znienacka i zrujnować wygląd na chwilę przed wielkim wydarzeniem. Przyczyną ich powstawania są zmiany hormonalne, zła dieta albo niewłaściwa pielęgnacja.

Trądzik jest bardzo często spotykany, zmaga się z nim wiele osób, a zwłaszcza nastolatków. Może pojawić się także w późniejszym wieku, a nawet po czterdziestym roku życia. Dotyka mężczyzn i kobiety, ale u facetów częściej występuje w ostrzejszej odmianie. Czasami jest to tzw. trądzik piorunujący, czyli ta najostrzejsza. Na skórze powstają ogniska ropne oraz torbiele. W tym przypadku konieczna jest jak najszybsza konsultacja u specjalisty.

W aptekach i drogeriach jest mnóstwo produktów przeznaczonych do walki z tego typu niedoskonałościami skóry. Jednak jak to w życiu bywa, pryszcze wyskakują w najmniej odpowiednim momencie: przed randką, przed ważnym wyjściem, czy spotkaniem w pracy. Wywołują przy tym stres i dyskomfort. Dlatego liczy się szybka reakcja. Wygląd jest ważny i chociaż na niektóre rzeczy nic nie poradzimy, powinnyśmy starać się prezentować jak najlepiej.

Zobacz także: Dziewczyny pokazują swoje PRYSZCZE w Internecie. Moda czy forma terapii?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Jess
(Ocena: 4)
2017-06-07 15:01:59

mnie na wypryski zawsze szybko pomaga żel aloesowy z propolisem. taki z Benton cosmetics, można go dostać np w douglasie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Rea
(Ocena: 5)
2017-05-23 12:58:32

na problemy skórne warto wybrać się do specjalisty, bo leczenie trądziku powinno być wykonywane przez osoby w tym doświadczone. Polecam np p Agnieszkę z facemedical.pl w krakowie. Świetnie potrafi dobrać odpowiednią terapię do mojego rodzaju skóry. przemiła osoba i świetny specjalista.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Majka
(Ocena: 5)
2017-03-13 10:38:33

W jedną noc to na pewno nie da się pozbyć pryszczy, bo ta zmiana skórna musi się zagoić. Trzeba cały czas stosować odpowiednie kosmetyki, a nie myślimy, że jak raz czegoś użyjemy to będzie w porządku. Też zmagam się z trądzikiem. Ale pielęgnuję skórę codziennie. Rano i wieczorem używam kremu nano nadaje się pod makijaż i do tego łagodzi trądzik.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-04 16:14:00

Kropla olejku z czystka na noc i po pryszczu! Najlepszy i na dodatek naturalny sposób

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1