Jak naturalnie powiększyć piersi? (Domowe sposoby, które działają)

20 Sierpnia 2017

Chcesz mieć większy biust? Nie musisz prosić o pomoc chirurga plastycznego…

jak powiększyć piersi

Wiele Polek nie jest zadowolonych z rozmiarów swojej „miseczki”. „Marzę o tym, by mieć większe piersi, bo wyglądam jak niedojrzała nastolatka” – żali się Karolina. „Wiem, że wielkość biustu ma ogromne znaczenie dla facetów” – dodaje. Czy tak jest w rzeczywistości? Badania faktycznie dowodzą, że mężczyźni zwracają dużą uwagę na kobiece piersi. Zdaniem naukowców 47 proc. facetów najpierw patrzy na dekolt, dopiero później na resztę ciała. Jedynie niecałe 20 proc. na początku spogląda na damską twarz.

Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się zabiegi chirurgicznego powiększania biustu. Na wszczepienie silikonowych implantów decydują się zazwyczaj kobiety w wieku 20-40 lat, ze statystyk wynika, że aż 92 proc. z nich jest szczęśliwych z podjętej decyzji o operacji, a 94 proc. poleciłoby powiększenie piersi przyjaciółce lub krewnej.

Czy interwencja chirurgiczna jest jedynym rozwiązaniem dla kobiet niezadowolonych z rozmiaru biustu? Na szczęście nie, ponieważ z pomocą przybywa im natura, czego najlepszym przykładem są fitoestrogeny – organiczne związki działające na podobieństwo ludzkich hormonów. Dzielą się na wiele grup (blisko sto), ale najdokładniej zostały przebadane izoflawony, lignany i kumestany. Pierwsze z nich są pochodnymi steroli roślinnych, występują w warzywach strączkowych (przede wszystkim soi oraz fasoli), a także ziarnach zbóż: pszenicy, żyta i jęczmienia. Bogatym źródłem lignanów są natomiast oleje roślinne, zwłaszcza lniany.

Sporą dawkę fitoestrogenów  dostarcza także siemię lniane, nasiona granatu i sezamu, czerwone wino, marchewka, pietruszka, rabarbar, korzeń żeń-szenia, szyszki chmielu, czosnek, cebula, a także kawa i herbata. Dlatego kobiety marzące o większych piersiach powinny wprowadzić te produkty do jadłospisu, najlepiej łącząc z przysmakami bogatymi w błonnik. Bezwzględnie należy zaś ograniczyć alkohol i papierosy.

Oczywiście spożywanie produktów z fitoestrogenami nie spowoduje natychmiastowego cudu i powiększenia miseczki o kilka rozmiarów. Trochę skuteczniejsze mogą okazać się dostępne na rynku suplementy diety, które zawierają zwiększoną dawkę tych związków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Erica
(Ocena: 5)
2017-09-13 22:57:59

Też niestety byłam prawie płaska i z tego powodu zdecydowałam się na wizytę, a później operację w klinice dr Olender. Powiększyłam piersi, ale wyglądają cudownie, bardzo naturalnie - uwielbiam je:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 14:09:53

wyciskanie na klate najlepszym cwiczeniem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 11:41:09

Po co powiększać? Należy je polubić :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 01:43:39

Byłam w ciąży, piersi urosły mi dopiero ok.2 dni po porodzie. Po 2 tygodniach skończył się pokarm i wróciły do swojego poprzedniego prawie płaskiego rozmiaru...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 22:50:51

znam ten ból :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1