Mistrzynie higienicznych pozorów: 9 obrzydliwych rzeczy, które kobiety robią dla zaoszczędzenia czasu (WSTYD!)

05 Kwietnia 2017

Suchy szampon zamiast mycia głowy, prysznic z perfum, szorowanie zębów palcem. Co jeszcze?

higiena osobista

Na temat tego, ile czasu zajmuje kobietom pielęgnacja urody, powstało już wiele memów. Zazwyczaj na tych obrazkach płeć piękna myje włosy, kąpie się, maluje, czesze i przebiera setki razy przed wyjściem. Mężczyźni dla odmiany tylko się ubierają i jedzą śniadanie. Po 5 minutach są gotowi.

A co robią dziewczyny, gdy mają mało czasu na pielęgnację? Nasza wyobraźnia pracuje wówczas na najwyższych obrotach. Efekt? Obrzydliwe zabiegi, których powinnyśmy się wstydzić, a mimo to je wykonujemy.

Oto haniebna lista!

Noszenie majtek na lewą stronę

- Kilka razy zdarzyło mi się wylądować na całonocnej, spontanicznej imprezie. Ponieważ nie miałam przy sobie bielizny na zmianę, a spieszyło mi się do pracy, zdejmowałam z siebie majtki i zakładałam je na lewą stronę. Wiem, że to obrzydliwe, ale czułam się dzięki temu choć trochę bardziej świeżo – wyznaje na anonimowym forum L.

Prysznic z perfum

- Czasem zdarza się tak, że bardzo się gdzieś spieszę i po porostu nie mam ani minuty na kąpiel. Wtedy wyjmuję z torebki perfumy i pryskam się nimi pod pachami i w okolicach krocza. To zastępuje mi prysznic w kryzysowych sytuacjach – mówi nam Zosia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 13:52:28

Nigdy bym nie wywinela majtek na drugą stronę. Tą bardziej śmierdzącą i mokra. To obrzydliwe. Raczej bym już zostawiła jak jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 10:25:09

Prawda, niektóre rzeczy są obleśne. Ale ratowanie się papierem toaletowym podczas okresu to normalna sprawa gdy nie ma się podpaski czy tamponu. Tak samo umycie zębów palcem, np gdy niespodziewanie zostaniemy na noc u kogoś a nie mamy szczoteczki to lepiej wymyć tak niż wcale prawda??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Julia
(Ocena: 5)
2017-04-06 01:19:16

Brak słów.. mnie jakoś żaden z wymienionych sposobów na "higiene" się nie przytrafil.. kobieta ma coś takiego jak torebka, a chociażby podpaska czy tampon jest jedną z najważniejszych przedmiotów, które się tam posiada.. uzywanie czyjejś maszynki do golenia to juz gruba przesada.. trzeba być trolem.. mówi się, że polscy mężczyźni to fleje, ale nie oszukujmy się to my polskie kobiety ich wychowujemy.. czy synów czy mężów.. nie które kobiety to 100 razy wieksze fleje niż facet. Artykuł lekko przesadzony, ale ukazuje wiele prawdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-05 22:05:56

Szczerze? Większość osób jak nie ma szczoteczki do zębów to przemywa je palce.. Lepiej iść bez mycia w ogóle? A sytuacja gdy się spocisz np pod wpływem stresu w pracy i czujesz się niekomfortowo? Lepiej śmierdzieć czy przemyć się mydłem? A punkt o okresie umieszczony w artykule pokazuje to, że to mężczyzna pisał ten artykuł.. bo chyba każdej kobiecie chociaż raz zdarzyło się mieć kryzysową sytuację i ratować się w ten sposób. Bardzo słaby artykuł. Rozczarowujący.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-05 21:38:04

Porąbało was już kompletnie z tymi idiotycznymi artykułami. Nie dość ze poziom jest poniżej jakiejkolwiek dopuszczalnej normy to wymyślacie jakieś głupoty. To ze jedna dziewczyna tak robi nie znaczy, że robią tak wszystkie, bo sory ale chodzenie do pracy po imprezie bez kąpieli, bez zmiany ciuchów? To chyba jakaś totalna fleja napisała. Z tego wszystkiego chyba tylko niezmywanie makijażu i poprawa go dnia następnego jest normalna i popularna, a reszta to paskudztwa wymyślone przez jakiegoś idiotę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-07 00:43:32

Skoro uważasz to za popularne i normalne to niezłą brudaską musisz byc. Ja nigdy, mawet po imprezie nie zasypiam w makijażu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 16:49:21

Większość rzeczy obleśne, ale to z papierem toaletowym zamiast podpaski to wcale nie jest głupi pomysł. Lepsze to niż chodzić z wielką plamą krwi na tyłku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 14:05:38

Z ta golarka to debilizm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1