Pod włosami ukrywała szokującą prawdę. Urodziła się z POŁOWĄ TWARZY! (Jak wygląda po operacji?)

04 Sierpnia 2017

30-latka jest szczęśliwa, że wreszcie może sobie zrobić normalne selfie.

Ivanka Danisova

Niewiele brakowało, a świat nigdy by o niej nie usłyszał. Ivanka Danisova miała umrzeć chwilę po narodzinach, ale dzięki poświęceniu rodziców dziś jest piękną i normalnie funkcjonującą kobietą. Słowaczka przyszła na świat z zespołem Goldenhara, czyli zespołem wad wrodzonych objawiający się najczęściej jednostronnym zniekształceniem czaszki.

Połowa wygląda zupełnie normalnie, druga część była mocno zdeformowana. Z tego powodu sama nazywała siebie dziewczyną z połową twarzy. Ale to nie jedyne dolegliwości. Nasza bohaterka nie słyszy również na jedno ucho i zdiagnozowano u niej poważną arytmię serca. Ale to nie powód, żeby się poddała. Wciąż walczy nie tylko o swoje zdrowie, ale także wygląd.

Jakiś czas temu przeszła kolejną skomplikowaną operację rekonstrukcji twarzoczaszki. Dzięki zabiegowi nareszcie nie musi ukrywać się pod długimi włosami.

Zobacz również: Właścicielka NAJBRZYDSZYCH ZĘBÓW na świecie już nie wstydzi się uśmiechać. Co za przemiana!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kaka
(Ocena: 5)
2017-08-06 13:40:26

Ludzie którzy robią sobie selfie to narcyzi, którzy widzą tylko czubek własnego nosa. Nie wyobrażam sobie cykać sobie fotek przy każdej okazji, robić dzióbki, malować usteczka i zamieszczać to w necie...Co innego jak ktoś je na wakacjach w fajnym miejscu, ze znajomymi/rodziną, albo chce się bobaskiem pochwalić, czy swoją drugą połówką, ale sobą, serio ? Dokąd ten świat zmierza. Co do dziewczyny z art. to nie ważne dla mnie czy oszpecona czy nie wrzucam ją do tego samego wora pustaków.Ja tam wolę fotki ze znajomymi, albo nawet samych znajomych na zdj. Może ci ludzie robią to z samotności i nudów ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1