Idealny NOS i perfekcyjne USTA wyglądają właśnie tak (To udowodnione!)

24 Lipca 2016

Z taką twarzą nie opędzisz się od adoratorów.

piękna twarz

Jeden z brytyjskich chirurgów plastycznych, dr Julian De Silva, przeanalizował oblicza gwiazd i na podstawie swoich obliczeń stworzył listę najpiękniejszych twarzy na świecie. Jak już informowaliśmy, bezkonkurencyjna okazała się Amber Heard, a po piętach depczą jej Kim Kardashian, Kate Moss czy Emily Ratajkowski. Ekspert posłużył się tzw. złotym podziałem.

Jak go zastosować? Zmierz odległość między czubkiem głowy i brodą. Zmierz także szerokość twarzy (od wewnętrznych granic uszu). Podziel pierwszą wartość przez drugą. Jeśli uzyskałaś wynik zbliżony do 1,62 – Twoja twarz jest bardzo proporcjonalnych wymiarów. Podobnych pomiarów na twarzy można dokonać wiele. Perfekcyjny wynik to zawsze 1,62.

Jego wyliczenia nie dotyczyły wyłącznie całych twarzy. Specjalista skupił się także na szczegółach i równocześnie powstał m.in. ranking perfekcyjnych nosów i ust. Kto wygrał w tych kategoriach?

Zobacz również: Naukowcy odkryli kobietę idealną. To ona! (Poznaj jej wymiary)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-24 19:28:47

Zgadzam sie z komentarzami poniżej. Ostatnio publikujecie absurdalnie idiotyczne teksty, które świadczą o waszym poziomie i braku ambicji. Nie da sie czytać tych bzdur. Ostatni raz tutaj jestem!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-24 14:39:15

żenada wasza praca polega tylko na cenzurze (usuwaniu) komentarzy i wprowadzaniu młodych kobiet w kompleksy? I jeszcze nabijanie klienteli chirurgom plastycznych.Mam nadzieję że ktoś was pozwie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-24 14:34:21

czy wy chcecie za pomocą tego portalu wprowadzić młode dziewczyny/ kobiety w kompleksy. Macie jakąś umowę z chirurgami plastycznymi podpisaną? :) W kólko tylko czytam ''tak wygląda idealna kobieta...i zdjęcia'', ''ta kobieta to ideał mężczyzny...'','' Sprawdź cz masz idealną twarz, nos, usta, pupę'' itd. Jesteście już groteskowi ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1