Historia Christine Carter. Ta dziewczyna schudła tak, że wszyscy przecierają oczy ze zdumienia!

30 Lipca 2017

Kilka lat temu nikt by nie uwierzył, że będzie tak wyglądać...

Christine Carter

Jeszcze kilka lat temu Christine Carter była jedną z tych otyłych, zakompleksionych kobiet, które widuje się czasem na ulicy. Ważyła ponad 130 kilogramów. Obecnie to gwiazda Instagrama – jedna z tych, które podziwiamy i którym zazdrościmy pięknej figury. Christine wygląda jak modelka. Jak sama pisze, sukces osiągnęła dzięki zmianie myślenia o żywieniu. Dawniej żyła od posiłku do posiłku i pochłaniała produkty, nie mając świadomości, co tak naprawdę je i jak działają na organizm. „Kiedy ktoś Ci mówi, że nic nie smakuje tak dobrze, jak bycie szczupłą – nie wierz w to. Najlepiej smakują czekoladowe ciasteczka. Z tą różnicą, że nauczyłam się, jak je jeść” – wyznaje dziewczyna. Pewnego dnia powiedziała dość.

Jak to się zaczęło?

Cofnijmy się do roku 2014. Christine nosi rozmiar XXL. Jest osobą skrytą, niepewną siebie, wycofaną, wiecznie zmęczoną. Nie lubi wychodzić z domu i źle czuje się w swoim ciele. W końcu nadchodzi moment krytyczny. Dziewczyna postanawia, że musi coś zrobić ze swoim życiem. Idzie do lekarza i decyduje się na operację zmniejszenia żołądka. Jej zamiar udaje się, ale to dopiero początek pracy nad sobą. A Christine nie znosi ćwiczeń fizycznych... Po przejściu na dietę efekty pojawiają się szybko, ale gdy waga dziewczyny pokazuje 68 kilogramów, nadchodzi kryzys. Christine nie może się pozbyć tłuszczu na brzuchu. Wtedy postanawia zrobić liposukcję. Procesu przemiany nie ułatwia trudna sytuacja osobista. Chłopak Christine nie wspiera jej w odchudzaniu, ale wysuwa oskarżenia, że chce podobać się innym mężczyznom. Niejedna kobieta na jej miejscu by się załamała, ale nie ona. Christine kończy związek i walczy dalej. Po dwóch latach może z dumą powiedzieć: „wygrałam”.

Zobacz także: Wiedziałyście, że Agnieszka Dygant ma tak zgrabne ciało?!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-07 11:16:28

Cos mi to smierdzi...wiadomo, ze usunela operacyjnie skore po odchudzaniu, ale usuwala tez rozstepy i blizny? z tego co wiem to mozna je dostosowac do swojego koloru skory, ale calkowicie usunac to chyba niemozliwe. Nie jestem pewna, moze ktos wie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-31 22:06:39

Zawdzięcza głównie diecie? Ale pi tolenie, a to że zmniejszyła żoładek to takie tam nałożrnie kremu na bebol. Boziiu jaki zal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aga
(Ocena: 5)
2017-07-30 14:43:00

nie, nie udało jej się tego osiągnąć za pomocą diety, a tym bardziej wysiłku fizycznego. po prostu zmniejszyła żołądek a później przeszła kilka operacji usuwania tkanki tłuszczowej z miejsc, z których trudno ją zrzucić i usuwania zbędnej skóry, zrobiła też piersi. piszecie głupoty, że podjęła walkę. walkę to ja codziennie podejmuje, nie jem za dużo, ruszam się, a i tak nie chudnę, bo mam problemy z tarczycą. mimo, że ją leczę to efekty odchudzania to max 5kg przy staraniach z dietetykiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 01:38:18

Po zmniejszeniu żołądka musiała mieć jakąś dietę żeby tak schudnąć, od samego zabiegu nie schudniesz, tylko trzeba słuchać się zaleceń dietetyka i jeść z głową. Jeśli żarłaby jak do tej pory same śmieciowe odpady i to w ogromnych ilościach to ta operacja na żołądek nic by jej nie dała. Więc ona też musiała się w jakimś sensie poświęcić żeby tak wyglądać, a napewno miłe to dla niej nie było.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-30 11:24:04

Liczyłam na to, że artykuł przedstawi prawdziwą walkę o sylwetkę... A tu, najłatwiej, operacja żołądka, liposukcja :/ przeciętna kobieta nie może sobie pozwolić na takie "odchudzanie"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wygrała?
(Ocena: 1)
2017-07-30 10:23:21

Nie ma co... wygrała, ale chyba kase na operacje. Taka przemiana nie jest chwalebna, gdy opiera sie na operacjach, każdy moze tak sie zmienić mając pieniądze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 02:18:32

Ale żeby się zmienić trzeba chcieć, a ta dziewczyna właśnie podjęła walkę ze sobą i zamiast siedzieć na kanapie i się dalej obżerać, wolała pójść do lekarza, przejść na dietę i zmienić swoje życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-30 01:56:30

Piękna metamorfoza, brawo !! Gratulacje dla niej, że udało jej się zgubić tyle sadła i z tucznika przemienić się w atrakcyjną laskę. Powinna być przykładem dla innych że jak się chce , to da radę to zrobić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1