Jak wygląda ciało ważące tylko 28 kg? Ona odważyła się to pokazać...

06 Kwietnia 2017

Szokujące zdjęcie poruszyło internautów. 24-latka opublikowała je z ważnego powodu.

Fiona Chrystall

Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszy się akcja grupy blogerek, które zachęcają do tego, by przestać publikować w Sieci zdjęcia typu „przed i po”. Jak twierdzą inicjatorki, fotografie dokumentujące naszą przemianę nikomu nie pomagają, a mogą jedynie zaszkodzić. I to bez względu na to, czy chodzi o walkę z otyłością czy anoreksją. Ona jest innego zdania. Pierwszy raz w życiu zdecydowała się pokazać swoją metamorfozę, bo wierzy, że ma to głębszy sens.

W wieku 18 lat Fiona Chrystall usłyszała, że jest beznadziejnym i straconym przypadkiem. Zaburzenia odżywiania są nieodłączną częścią jej życia i najprawdopodobniej nigdy się z tego nie wyleczy. Była, będzie i umrze jako anorektyczka. Ten czarny scenariusz naprawdę mógł się sprawdzić, bo w krytycznym momencie dziewczyna ważyła zaledwie 28 kilogramów.

Dziś po chorobie nie ma już ani śladu. Jak udało jej się to osiągnąć?

Zobacz również: Zamieniła dietę 900 na 1700 kcal i... Nie uwierzysz, co stało się z jej pupą!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

marek
(Ocena: 5)
2017-04-06 21:14:45

kurczę, to wszystko wynika z zaburzeń psychicznych i niezdrowego odchudzania. jak ktoś ma problemy z wagą, to powinien wziąc np. iqacai i powoli zrzucać kilogramy, jak się człowiek zdrowo czuje to i zdrowo myśli

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
justyna
(Ocena: 5)
2017-04-06 15:38:17

JEju, wygląda jak z obozu. Ja jestem na iqacai, zaczęłam trenować amatorsko boks, ale nigdy nie będę tak wyglądać. To skrajna nieodpowiedzialność. Może w końcu ktoś jej nabije rozumu. Te zdjęcia są okropne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1