Byłyby idealne, gdyby nie... ZĘBY! (Szkoda, że nie trafiły na czas do ortodonty)

13 Października 2016

Są piękne, ale krzywe uzębienie psuje cały efekt. Za późno na aparat?

dziewczyna z krzywymi zębami

Jeśli ktoś twierdzi, że wygląd nie ma znaczenia - powinien przestać udawać. Nie od dziś wiadomo, że nie tylko charakter, ale także wizerunek wpływa na postrzeganie nas przez innych. Ładnym łatwiej nawiązać kontakt i osiągnąć sukces. Problem w tym, że czasami piękna twarz przegrywa z drobnymi niedoskonałościami. Tak jak w przypadku bohaterek tej galerii - to wyjątkowo urodziwe kobiety, które dużo tracą przez nierówne uzębienie.

Niestety, zaniedbań z dzieciństwa nie udało się ukryć. Brak leczenia ortodontycznego sprawił, że po latach ich szczęki przypominają pobojowisko. Zęby są nierówne, pokrzywione i zupełnie nie współgrają ze ślicznymi twarzami. Chociaż pozując do tych zdjęć wykazały się sporym dystansem do siebie, na pewno wolałyby móc się pochwalić hollywoodzkim uśmiechem…

Lepszy druciany aparat za młodu, niż takie widoki w późniejszym życiu…

Zobacz równiez: One miały BARDZO krzywe zęby. Czy aparat ortodontyczny im pomógł? (Zdjęcia PRZED i PO)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (30)
ocena
3.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Buhaha
(Ocena: 5)
2016-10-20 09:41:42

Ja tam bym chętnie spryskał takie ząbki spermą;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
BK
(Ocena: 2)
2016-10-19 22:24:51

Lepsze krzywe niż niezadbane... Niektóre wady są nawet urocze :) Moja dziewczyna ma delikatnie krzywy zgryz i nie kochałbym jej bardziej tylko dlatego, że miałaby proste zęby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kobieta która ma krzywa jedynk
(Ocena: 1)
2016-10-16 21:08:21

...I śmieje się cały czas, a nikt nie ma z tym problemu, nawet ja. Dodam, że mam ładny ogólnie uśmiech, a nawet jak nie, to mam w d..ie takie ośmiesza jace ludzi artykuły. I jeszcze jedno: jeżeli facet by i się podobał (sylwetka, wzrost, twarz, oczy) i jego zęby nie byłyby czarne itd, to miałabym to gdzieś, że nie ma wszystkich prostych zębów, a gdyby nie spełniał tych ww kryteriów, to nawet holywoodzki uśmiech by nie pomógł. Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oburzenie
(Ocena: 1)
2016-10-16 15:49:26

Człowiek, który wypisuje tu takie artykuły to totalny baran..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-16 10:21:58

A co to jest selekcjonowanie ludzi, na lepsze czy gorsze gatunki. Nie ma idealnych ludzi, nawet niektóre modelki tak zwane ideały, nie mają idealnego uzębienia. Zresztą nie liczy się opakowanie, lecz wnętrze człowieka. To co jest w środku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 1)
2016-10-15 22:39:48

Na aparat nie jest nigdy za późno. Aż mi się przykro zrobiła jak zobaczyłam te wasze "brzydkieuzębnienie. Chyba nie widzieliście mojego. Mam problem z uzębnieniem i za każdym razem gdy myśle, że musze wydać ok 10 tysięcy plus moje nerwy to chce mi się płakać. Nie każdy ma takie geny, aby mieć piękne zęby

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2016-11-08 13:24:45

Nosiłam aparat ortodontyczny, mimo że nie miałam dużej wady zgryzu - wizualnie było ok. Nie dość, że kupa pieniędzy to i dodatkowo masa bólu. Nie ma chyba gorszego bólu niż ból zębów. Pierwsze 2 tygodnie jadłam zmiksowane papki, bo przez separatory nie mogłam złączyć górnej szczęki z dolną - powodowało to straszny ból.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-15 22:29:06

Ludzie! Nie dajcie się pogrążyć temu zepsutemu, pełnemu wyimaginowanych, pustych i sztucznych lal, których rodzice zarabiają więcej niż mają włosów na głowie, których na wszystko stać, i którzy wysmiewaja się z biedniejszych właśnie za pomocą internetu czy czasopism gdzie każda modelka jest retuszowania żeby nie było widać mankamentów. Podziwiam te dziewczyny nie tylko za to że się uśmiechają, bo to normalna kolej rzeczy, ale również za to że nie poddają się temu bezlitosnemu światu, ale również zatem to że są naturalne i nie boją się tego pokazac:) a tak po za tym koszt aparatu ortodontyczne zamyka się w kwocie 5-10 tysięcy, co dla większości przeciętnych Polaków jest niewyobrażalna kwotą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-19 12:43:57

Za moje leczenie ortodontyczne obu łuków wychodzi ok. 8 tysięcy w perspektywie dwóch lat (sama sobie to finansuję - szkoda, że nie zaczęłam wcześniej). Owszem, jest to sporo, ale myślę, że lepiej jest sobie poprawić zgryz zamiast robić piercing, tatuaże czy permanentne brwi. Kolczyki i permanentne makijaże można wykonać później. Korektę zgryzu lepiej jest zrobić możliwie wcześnie - wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że krzywe zęby psują się szybciej (trudniej je doczyścić, część powierzchni nie jest w ogóle dostępna przez ścisk), pęka szkliwo na zębach nachodzących na siebie, część zębów ściera się nierównomiernie szybciej od pozostałych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Weronika
(Ocena: 1)
2016-10-15 17:56:38

Ah tak? Czyli mają się nie uśmiechać tylko dlatego że mają odrobinę krzywe zęby ? Nie na wszystkich zdjęciach jest źle. Naprawdę szkoda słów... Powiedzcie odrazu że powinny się tego wstydzić i nie mają szansę kogoś znaleźć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-15 11:26:52

no i fajnie wiem przrnajmniej,że nie jestem odosobionym przypadkiem. Mam ten sam problem . Do ortodonty wieram się od początku roku i dojsc nie mogę bo zawsze wypadną mi ważniejsze wydatki. A moje uzebienie jest po prostu makabryczne chociaż jestem naprawdę atrakcyjna dziewczyna mam poważny kompleks i ciężko mi sie uśmiechać ale wiem,że do specjalisty w koncu dotrę i będę mogla sie szczerzyc od ucha do ucha :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
d
(Ocena: 1)
2016-10-14 23:37:59

Wolę te radosne dziewczyny z NATURALNYMI zębami niż gwiazdki,że sztuczną śnieżnobiałą szczęką. To tyle...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz