Jak owłosienie łonowe działa na facetów? Tego się nie spodziewasz!

22 Marca 2018

Chyba czas raz na zawsze zrezygnować z depilacji intymnej...

owłosienie łonowe

Coraz więcej kobiet docenia naturalność. Mamy dosyć terroru idealnego i gładkiego ciała. Chcemy wrócić do korzeni, a to objawia się m.in. rezygnacją z depilacji. Owłosione pachy, nogi i łona powoli wracają do łask. A wszystko w myśl zasady, że nikt nie będzie decydował za nas. Jeśli czujemy się dobrze z zarostem tu i ówdzie, to mamy pełne prawo go zapuszczać i eksponować. Bunt zatacza coraz szersze kręgi i chyba nie uda się go już zatrzymać.

Odstawienie maszynki do golenia czy innych plastrów do depilacji to jednak nie tylko przejaw rewolucji obyczajowej czy postępującego feminizmu. Raczej zdrowego rozsądku, bo istnieje przynajmniej kilka powodów, dlaczego usuwanie owłosienia np. z łona to nigdy nie był dobry pomysł. Gęsty busz wystający spod bielizny działa wyłącznie na naszą korzyść - przekonują specjaliści.

Tak jak dr Alyssa Dweck cytowana przez portal „Daily Mail Online”. Ginekolożka namawia kobiety do pogodzenia się z naturalnym owłosieniem intymnym. Podobno możemy na tym tylko zyskać. Także w oczach płci przeciwnej!

Zobacz również: 7 zaskakujących faktów o owłosieniu łonowym

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 14:06:15

Każdy zadbany facet by zwymiotował na widok owłosienia na dole, tak samo ja bym zareagowała jakbym zobaczyła busz u faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
eech
(Ocena: 5)
2018-03-27 09:58:33

tak

mylisz się ..jest odwrotnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-22 16:42:35

Dla mnie owłosienie łonowe jest mega nieestetyczne i lekko obrzydliwe; i żeby nie było- sam też się depiluje. Co do argumentu o chorobach wenerycznych to jest to mit, po prostu STATYSTYCZNIE osoby które się depilują mają bardziej bogate życie seksualne od tych którzy tego nie robią, stąd takie wnioski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-22 11:50:52

wg mnie we włosach łonowych tylko siedzą bakterie. Może dawniej w czasach prehistorycznych kiedy ludzie chodzili nago to były przydatne ale nie w XXI wieku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
obeah
(Ocena: 5)
2018-03-22 08:45:08

idioci, gładka skóra nie ma wpływu na przedostawanie się bakterii i wirusów do wewnątrz! Włosy to nie jest bariera ochronna działająca jak rękawiczki lateksowe i chirurga! To badanie pokazało, że tak owszem mniej osób zaraża się mając owłosienie ale dlatego, że takie osoby rzadziej uprawiają sex! Takie były wnioski z tego badania, ci co się golą częściej mają możliwość zarażenia się! A golić się czy nie to już sprawa indywidualna co kto lubi i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-27 10:04:01

piszesz bzdury... przykro mi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1