Zaniedbany jak polski facet? Przykry zapach, brudna bielizna, łupież... (To mamy im do zarzucenia!)

27 Kwietnia 2017

Dziewczyny opisały rażące zaniedbania swoich mężczyzn. Coś Ci to przypomina?

męska uroda

Polacy nie mają najlepszej opinii, jeżeli chodzi o wygląd fizyczny. Przede wszystkim kojarzą się z brakiem higieny osobistej i legendarnymi już skarpetami w sandałach. Ostatnia dekada co prawda przyniosła pod tym względem zmianę, ale niektórzy faceci nadal są bardzo zaniedbani, a u innych pielęgnacja zamieniła się w uzależnienie.

Polskich mężczyzn można podzielić na tych będących daleko w tyle za podstawową pielęgnacją oraz narcyzów. Czasami spotyka się wyjątki – dobrze ostrzyżonych, wysportowanych facetów, którzy potrafią się ubrać, a jednocześnie nie są przewrażliwieni na punkcie wyglądu i nie spędzają przed lustrem kilku godzin. Słowo „wyjątki” najlepiej odzwierciedla to zjawisko. Przeważnie kobiety dostrzegają u swoich wybranków więcej wad niż zalet.

Przekonajmy, na co skarżą się najbardziej. Czy Wy również zauważyłyście u swoich partnerów podobne grzeszki?

- Mój mąż jest kochany, ale nie potrafię zmienić jego zapatrywań na kwestię podstawowej higieny. Został wychowany według starej szkoły, która zakłada, że wystarczy jedna kąpiel na tydzień. Zatem Piotr bierze porządną kąpiel raz na tydzień. Na co dzień myje tylko strategiczne miejsca, czyli pachwiny i narządy intymne. Niestety czasami czuć od niego brzydki zapach. Powiecie pewnie, dlaczego nie zwróciłam na to uwagi wcześniej, zanim został moim mężem. Dopiero od jakiegoś czasu ma problem z nadmiernym poceniem się, ale go ignoruje. Powinien kąpać się przynajmniej raz dziennie, ale nie jestem w stanie go przekonać. Nawet moja niechęć do intymnych kontaktów nie pomaga – rozpacza Daria.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Szczegóły wyglądu, które dyskwalifikują Cię w oczach faceta

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-28 13:22:03

Mojego bylego ubieralam sama o jego paznokcie rowniez dbalam , po czasie faktycznie tak sie przyzwyczail ze mozna ladnie wygladac ze zaczal o siebie dbac. Z obecnym jedyny problem to brzydki oddech ma zepsute zeby z ktorymi niewiele robi bo samo mycie tu nie pomaga. Natomiast ubrac sie potrafi fajnie no i myc sie tez myje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-28 08:26:50

kto raz spróbuje być w związku z obcokrajowcem zrozumie , że polscy faceci są najbardziej obleśni ze wszystkich. brudni, leniwi, sport i zdrowie traktują jak zło konieczne. na co mi facet, któremu ja muszę przypominać, żeby sam o siebie zadbał??? obrzydliwe brudne maminsynki, a nie faceci. z kolei wszędzie na zachód, północ i południe, a nawet częściowo na wschód spotkałam się z tak zadbanymi mężczyznami, z pasją, z chęcią rozwoju, dbaniem o siebie, o sylwetkę... to jest dopiero pociągające, a nie brudne buciory, smród z ust i przedwczorajsze gacie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 17:46:24

Większość polskich facetów to brudasy niestety ..szkoda tylko ze wymagania mają jak swiatowej klasy modele ale to kobiety ich tak nauczyly..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 20:15:18

Co prawda to prawda z tymi brudasami co wymagają a nie widzą jacy są obleśni. Mój były miał długie włosy, spoko - lubię takie, ale nosił je tłuste chyba 8 dni w tygodniu... pamiętam jak już miał taki smalec na głowie, że rzygać się chciało... i następnego dnia poszedł do pracy, nie myjąc włosów! Koszulki nosił chyba jeszcze z czasów jak miał 15 lat, zmechacone, zajechane itd itp a miał juz 30 lat. Trzymał wszystko, bo pochodził z biednego domu i ja to rozumiem, ale... on nic z tym nie robił. Przydługie paznokcie u rąk, nóg tez sie zdarzaly.... beeeeeee... ale kobieta to oczywiście ma być piękna, zrobiona, makijaż perfekto bo inaczej powie, że brzydko dziś wygladasz itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 16:24:02

Zgadzm, się, ze to brudasy i lenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 15:54:55

Faceci to brudasy. Nasz współpracownik taki jest- strasznie śmierdzi a my niestety musimy z nim przebywać w jednym pomieszczeniu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 13:18:13

dziewczyny po prostu trzeba im powiedzieć że jak się nie zmienią to odejdziecie-i tak zróbcie.nie warto być z brudasem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 08:12:12

z moim mężem mam to samo, zdziadział do reszty, a jest ledwo po 30 stce, brak higieny, czasem mi wstyd za niego, że nie przywiązuje do tego wagi, przestał mnie pociągać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
heh
(Ocena: 2)
2017-04-27 02:19:42

hahaha niestety drogie re da ktor ki problem lezy gdzie indziej. wysilcie sie bardziej i opiszcie to zjawisko ale merytorycznie. No ale macie przynajmniej dodatkowy komentarz ode mnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 09:46:31

Czyli, gdzie leży problem? Może nas wszystkich oświecisz, panno "in te li gen tna"? Czekam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz